Představení režimu Operations v Battlefieldu 1

S novým Battlefieldem přicházejí nové módy. Dnes si v článku představíme herní režim Operations. Co bude vaším úkolem, abyste zvítězili v tomto módu?

Obyčejně platí, že se jedno herní kolo v Battlefieldu odehraje v rámci jedné uzavřené hry. Hrajete, zvítězíte, nebo prohrajete a přesunete se k další hře. To se s novým režimem Operations v Battlefieldu změní. Jeho hlavním principem bude, že se výsledek aktuálního kola přenese na další mapu, a vy se tak zúčastníte celé série propojených bitev.

Operations hráče provedou přes vícero map propojených na základě skutečných souvislostí z první světové války. Chceme hráčům nabídnout prvotřídní herní zážitek s velkým důrazem na týmového ducha a intenzivní boje z frontových linií. Přidáním tohoto meta rozměru a rozložením bojové akce na více zajímavých míst, které se liší vizuální podobou i herními podmínkami, dodáme bitvám v Battlefieldu 1 skutečně nevídaný rozsah a variabilitu. Váš tým může vyhrát na první z map, přesune se na další a na horizontu potom uvidíte obrysy mapy, na které jste právě dobojovali.

Pokud jste v roli útočníka, uslyšíte ve chvíli, kdy je vydán rozkaz k provedení útoku na nepřátelské zákopy, zahvízdání velícího důstojníka. Po boku spolubojovníků na povel vyrazíte proti nepřátelským obranným pozicím, ať už pěšky, v tanku, v letadle nebo na koni. Obránci, jakmile uslyší signál ohlašující blížící se útok, připraví svoje obranné pozice v zákopech. Blížící se protivníky budete moci přivítat smrtonosnými salvami z děl a lafetovaných kulometů.

BF1_EA_PLAY_01_BEHEMOTH-AIRSHIP_WM

Základním úkolem útočníků je obsadit celý sektor, o který se právě bojuje, a to dobytím a zajištěním všech obranných pozic. Jakmile je tohoto cíle dosaženo, obránci ustoupí do dalšího sektoru a opět se seskupí k obraně. Jednotlivé herní sektory se budou významně lišit herním tempem i celkovou charakteristikou a nabídnou různý počet kontrolních bodů v různém rozložení v různých terénních variantách.

Útočníci musí obsadit nové území a posunout svoji frontovou linii, zatímco obránci usilují o udržení svých pozic. Pokud obránci svoje území neudrží, hra nekončí: po ústupu se seskupí na jiné mapě a útočníci pokračují v náporu. Dílčí území mohou sice padnout do rukou nepřítele, ale hráči s podporou těžkých zbraní mohou bitvu ještě zvrátit ve svůj prospěch.

BF1_EA_PLAY_04_BEHEMOTH-TRAIN_WM

Naším záměrem je nabídnout herní zážitek, který nebude omezen krátkým časovým úsekem, ale potrvá třeba i celou hodinu. Skutečně intenzivní a přesvědčivou bojovou akci pro hráče, kteří se chtějí cele ponořit do atmosféry světové války a zažít pocit reálného propojení jednotlivých bojových fází. Tento způsob vedení boje, stojící na základním principu posouvání, prolamování a bránění frontových linií, podle nás ducha první světové války vyjadřuje nejlépe.

Převzato ze stránky Battlefield.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , ,

3 komentáře

 • Stahl_Sniper napsal:

  Ja som zarytý ,,rush player“ a nech sa stane čokoľvek budem ju podporovať . CQ je behačka hore dole po obrovskej mape ,,bez cielne“ môžeme nazvať random , čo mňa vážne nebaví,

 • morybundusss napsal:

  Tak tady tento mod bude maso 🙂 A už se těším…

 • Johny8x napsal:

  Tak na tenhle herní mód se neskutečně těším. Hra tak dostane širší rozměr. Připomíná mi to multiplayerový mód“ Campaign“ z Red Orchestry 2 a Rising Storm, který je skvělý.
  Ohlášený mód Domination by také nemusel být úplně špatný. Jedná se sice o určitou formu Conquestu (který moc nemusím), ale budou tam nějaké strategické cíle ke splnění a je to také víc zaměřené na „close-quarters“ pěchotní souboje.
  Conquest mě nějak moc nebere, přijde mi to jako bezcílné a chaotické běhaní sem a tam bez nějakého cíle, a aspoň pro mě to docela postrádá skutečnou válečnou atmosféru.
  Na nějakou formu módu Rush se také těším a doufám, že se ve finální hře objeví ještě pár zajímavých, nových a originálních módů, které pasují do tématiky první světové války.

Napsat komentář