Predstavení všech map Battlefieldu Hardline!

Dnes se na oficiální stránce pro Battlefield Hardline objevili všechny nové mapy, které budou v novém Battlefieldu. Celkově je bude 9. Pokud byste měli zájem se dozvědět nové informace o mapách, tak stačí kliknout pouze naši „Hardine“ sekci a zajet do záložky „multiplayer“. Během dnešního a zítřejšího dne bude zcela aktualizována. Osobně se těším na tento díl Battlefieldu a pokud mu stále nevěříte, tak doporučuji zkusit Betu a dát tak šanci hře. Takže pojďme se podívat na mapy.;)

DownTown

Centrum Los Angeles je jako stvořené pro zloděje – ulice, budovy, auta – všechny tyto věci jsou jako stvořené na trestné činy. Policie uzavřela centrum města a přímá konfrontace brzy vypukne.

Bank Job

Peníze jsou příčinou všeho zla. Zločinci plánují nemilosrdný útok na bankovní trezor s vysokým zabezpečením. Nicméně posrali to, spustil se tichý alarm a policie míří na místo činu.

The Block

To co vypadá jako prodejna alkoholu a kauce dluhopisů z úřadu je vlastně jen začátek. Tento dům (mapa) je notorický známý kriminální kruh. Policie znají mapu lepší, než aby vstoupili „do bloku“ bez zálohy.

Dust Bowl

Malé pouštní městečko „Joad“ je mimo frekventovaných silnic a dobře známé pro obchodování s lidmi. Policisté už toho měli dost a jsou na scéně, aby vše uzavřeli.

Hollywood Heights

Malý zámek v kopcích „Hollywoodu“ láká na menší zločin. Zločinci začali požár v kopcích aby zmátli policii. Myslíte si, že to bude fungovat?

Growhouse

Policisté našli ilegální podzemní provoz marihuany. Zaútočili na místo, avšak zločinci se nechtějí vzdát bez boje. Koneckonců je to pro ně vzácný zboží.

Derailed

Průmyslová část Los Angeles je domovem mnoha pochybných jednání. Trestní skupinu se usídlili ve skladech a sběrných surovinách, kde se snaží vydělávat peníze nelegálními praktikami.

Riptide

BFH_Offshore_001

Toto místo je útočiště pašeráků. Tento drahý a moderní ostrov je vyplenění policií. Kopa ostrůvků je propojena mosty a vodními cestami což usnadňuje přístup.

Everglades

Florida není jen písek a pláž. Hluboko v srdci Everglades se „posrané“ místo změnilo v bojové hřiště, kde policisté a kriminálníci rozpoutali válku.

Zdroj: Oficiální Battlelog

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , ,

3 komentáře

Napsat komentář