Aktualizace: Představí se nám zítra večer Battlefield 1™?

Aktualizace: Máme zde další obrázek, který je podle některých přímo ze hry. Jedná se o kokpit ruského letounu Polikarpov Po-2 Biplane, jenž byl používání v druhé světové válce (WW2), tak že by nakonec druhá světová? 🙂 Více uvidíme již zítra večer!

battlefield1_russian_Po-2_biplane

Zdroj: Reddit

Původní zpráva: Dnes se na Internetu začali šířit informace a spekulace, že příští díl Battlefieldu bude mít název Battlefield 1™ a bude se odehrávat v období první světové války (WW1). Zdá se vám to jako šílenost? Podívejme se na některé indície, které tyto informace podporují.

Na Twitteru se od uživatele pod přezdívkou txt231 objevil příspěvek obsahující červené letadlo a v pozadí pravděpodobně vzducholoď. Následně se na redditu začalo řešit jaké letadlo to je a co to může znamenat. S vysokou pravděpodobností se jedná o letoun Sopwith Camel, které se objevovalo v 1. světové válce. To bychom měli první indícii.

battlefield1_red_plane

Dále pak stejný uživatel zmínil, že příští Battlefield se bude jmenovat Battlefield 1™ a to skrze tento obrázek, kde text „prestasjoners“ v překladu znamená úkoly neboli známěji achievementy. Kromě toho prozradil, že by hra měla obsahovat 6 misí v kampani pro jednoho hráče. Všechny informace získal skrze Origin a vývojářský režim, který se mu podařilo v Originu aktivovat.

battlefield1_achievements

Následně se na Battlelogu objevila někým opomíjená informace a někým opovrhovaná informace, kdy uživatel údajně zachytil obrázek z německé verze oficiální stránky Battlefieldu s textem:

battlefield1_insider_bfcom

„Buďte jedni z prvních, kteří získají dřívější přístup do otevřeného betatestu Battlefield 1, získají unikátní herní obsah a také nejnovější informace z bojiště…“

No a to už je trochu moc stejných náhod najednou ne? Co si o tom myslíte vy? 🙂

Zdroj: Reddit, Twitter, Battlelog

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , ,

Jeden komentář

  • nicolai nicolai napsal:

    Hmmm ak to je z hry tak grafika vyzerá lepšie ako v BF 4 odvážim sa tvrdiť, ale takisto to môže byť len pekná práca v Photoshope ktovie.. Toto čakanie je hrozné. Dúfam, že to bude Battlefield ktorý sa oplatí kúpiť, Hardline nemám, ale mám Battlefront a bol som v ňom asi 10 hodín, možno menej 🙁

Napsat komentář