Představujeme Vám Battlefield 1 DLC In the Name of the Tsar 🇷🇺

Dosud nejrozsáhlejší herní balíček pro Battlefield 1. I takto by se dalo nazvat chystané DLC In the Name of the Tsar, ve kterém se nám představí ruská armáda. No ještě před tým, než se posuneme k dalším informacím, vychutnejte si následující teaser. Máte se na co těšit. 🙂

6 nových map

LUPKOW PASS
Boje se rozhoří v zasněžených roklích zrádného Lupkovského průsmyku. Vertikálně členitý terén na pozadí dramatické scenerie ztěžuje vojákům život stejně jako mrazivá zima.
ALBION
Zapojte se v operaci Albion do bojů o ledové souostroví. V průběhu tohoto masivního výpadu proti poloostrovu v baltském moři se pobřežní baterie ruské armády brání náporu německé pěchoty, loďstva i letectva.

GALICIA
Během rozsáhlé Brusilovovy ofenzívy se ruské síly pokoušejí z ruských venkovských oblastí vytlačit jednotky rakousko-uherské říše. Mapa nabízí otevřený volný prostor, ve kterém vynikne pěchota a jízda s podporou lehkých vozidel.

BRUSILOV KEEP
Rusové nepřítele zatlačili do malého horského městečka, ale rakousko-uherské jednotky statečně vzdorují. Pěchotně zaměřená mapa s boji na uzavřeném prostoru v prostředí Karpat.

DALŠÍ DVĚ MAPY SE CHYSTAJÍ
Historie ale má v zásobě ještě další příběhy v hlavní roli s ruskou armádou. Dosud nejrozsáhlejší herní rozšíření pro Battlefield 1 bude obsahovat ještě dvě extra mapy.

Ruská armáda

Rozšiřte řady ruské armády, kterou bude v podobě průzkumnické bojové třídy zastupovat i ženský batalion smrti. Dejte se na stranu největší armády světa – na jedné z největších front první světové války.

11 NOVÝCH ZBRANÍ
Rozšiřte svůj arsenál o 11 nových zbraní inspirovaných ruskou armádou, včetně Mosin-Nagant M91, nových zbraní na blízko a ruského granátu modelu 1912.
NOVÁ TECHNIKA
Posaďte se do kabiny obřího bombardéru Ilja Muromec, zkroťte palebnou sílu obrněného vozu Putilov-Garford nebo se strategicky nechte vysadit do výsadkové lodě.
NOVÝ HERNÍ REŽIM: SUPPLY DROP
Na východní frontě probíhají boje o zásobní materiál, shazovaný na bojiště z letadel.
NOVÁ STACIONÁRNÍ ZBRAŇ
Braňte svoje pozice pomocí nové stacionární zbraně: účinných pobřežních dělostřeleckých baterií.
NOVÉ OPERACE
Nové velkolepé operace, včetně Brusilovovy ofenzívy, jedné z nejbrutálnějších operací první světové války.
KAVALERIE S ROZŠÍŘENOU HRATELNOSTÍ
Vyjeďte do boje po boku legendárních husarů. Zdokonalte se v ovládání píky a využijte nové taktické možnosti a nové způsoby ovládání koně.

POSTAVTE SE NOVÝM VÝZVÁM
Nové medaile, psí známky, služební hvězdy a nejen to. Herní rozšíření Battlefield 1 In the Name of the Tsar do hry přinese nové cíle a nové odměny.
Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , , , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář