Prepare 4 Battle – E3 se blíží a je na co se těšit!

Dnes nás čeká večer nabitý novými informace o Battlefieldu 4 a dalších skvělých hrách z dílny DICE a nejen od nich. Doporučujeme Vám se dnes večer na konferenci společnosti Electronic Arts dívat, protože to bude stát za to, věřte nám 😉

Oficiálně víme jen to, že se nám předvede multiplayer Battlefieldu 4 s 64 hráči a to živě před zraky jak tamních novinářů, tak i diváků sledujících živý přenos. Avšak ono toho bude rozhodně mnohem víc a bude to něco! Vše můžete sledovat i s ostatními diváky a návštěvníky našeho webu na naší speciální stránce – E3 Speciál.

e3-live-mp-battlefield4

Takže dnes začíná vcelku slušný E3 maratón nejen pro fanoušky Battlefieldu. Několik hodin po sobě budou probíhat konference různých společností:

Takže jak vidíte, pokud budete chtít vše vidět živě, je potřeba být hodně dlouho vzhůru. Každá z těchto konferencí bude mít okolo 60 minut. Nás bude samozřejmě zajímat ta od EA, kde se kromě BF4, FIFA a další her chystá ukázat třeba i Mirror’s Edge 2 nebo nové Star Wars.

Co nás tedy čeká k Battlefieldu 4 na E3?

  • Nové informace o samotné hře, a tak i potvrzení a vyvrácení některých spekulací.
  • Předvedení multiplayerové části v 64 lidech.
  • Různé trailery na hru samotnou.
  • Třídenní live stream, z předváděčky EA, kde se bude hrát živě multiplayer Battlefieldu 4.
  • A další…

Pokud však nemůžete dnes večer vše s námi sledovat, tak nezoufejte. Každá společnost bude mít záznam z oné konference a k tomu budou ohledně BF4 na našem webu vždy co nejdříve dostupné i články se všemi informacemi. Stejně tak to bude i u ostatních českých/slovenských herních portálů a médií, které si tuto událost nemohou nechat ujít 🙂

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , ,

18 komentářů

Napsat komentář