Přichází Battlefield 3

Připravte se na podzimní revoluci žánru akčních her: Battlefield 3 předbíhá dobu s novým enginem Frostbite™ 2.

Battlefield 3 předbíhá svou dobu díky výkonu nového revolučního enginu Frostbite™ 2 studia DICE. Právě tato špičková technologie tvoří základ hry Battlefield 3, která bude vynikat především vysokou kvalitou grafického zpracování, celkovou robustností, propracovanými efekty destrukce, dynamickým zvukem a animacemi postav řízenými technologií ANT z nejnovějších her EA SPORTS™.

Skvělé zážitky však nekončí u enginu, naopak u něj teprve začínají. V režimech pro jednoho i více hráčů, stejně jako v kooperaci, se Battlefield 3 vydává na bitevní pole mezinárodních konfliktů blízké budoucnosti, rozprostírající se na zemi, na vodě i ve vzduchu. Hráči jsou vrženi přímo doprostřed boje, který se může odehrávat jak v těsných městských uličkách na minimální vzdálenost, tak i v rozlehlých venkovských oblastech, vyžadujících taktické postupy pro boj na dálku.

V Battlefield 3 se hráči ocitnou v roli příslušníka elitní jednotky americké námořní pěchoty, která se do boje zapojuje mezi prvními. Zažijí adrenalinové mise v rozmanitých lokacích, jako je Paříž, Teherán či New York. Coby američtí mariňáci v ostré akci se ocitnou v atmosféře nervózního očekávání, přerušované chvílemi naprostého chaosu. Okolo hlavy jim budou svištět kulky, před očima se jim budou hroutit zdi a exploze je přinutí padnout k zemi. Bojiště působí realističtěji a umožňuje mnohem vyšší míru interakce než kdykoli předtím.

Připravujeme se k boji a hodláme zvítězit,“ prohlásil Karl Magnus Troedsson, generální manažer studia DICE. „Tam, kde jiné střílečky přešlapují na místě, Battlefield 3 přichází s inovací. Fanoušci stříleček zjistí, že Frostbite 2 mění hru podstatným způsobem. Říkáme mu engine příští generace pro platformy současnosti.“ „Naším cílem bylo vytvořit dosud nejpůsobivější a emocemi nejnabitější Battlefield všech dob a k tomu jsme potřebovali novou technologii, která by naši vizi pomohla zrealizovat,“ uvedl Patrick Bach, výkonný producent. „Battlefield 3 si zachovává typický sandboxový styl série a dokonce vrací na scénu klasické prvky, jako jsou stíhačky, plížení a multiplayer až pro 64 hráčů na PC.

Studio DICE dnes rovněž oznámilo atraktivní nabídku pro předobjednávkovou kampaň nového titulu Battlefield 3™, dlouho očekávaného nástupce úspěšné hry Battlefield 2™ z roku 2005. V rámci předobjednávkové kampaně Battlefield 3 získáte digitální rozšiřující balíček Battlefield 3: Back to Karkand zcela zdarma*.

Tento tématický rozšiřující balíček pro multiplayer obsahuje čtyři legendární mapy ze hry Battlefield 2, které prošly rozsáhlým remakem fyziky, destrukce a grafiky s podporou technologie Frostbite™ 2. Balíček doplňují klasické zbraně a bojová technika z Battlefield 2, unikátní odměny, nové achievementy/trofeje a mnoho dalšího. Hráči, kteří se nemohou dočkat vypuknutí bojů, si mohou již nyní předobjednat Limitovanou edici Battlefield 3, dostupnou jen v omezeném počtu ZDE.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

4 komentáře

Napsat komentář