Přispějte na charitu se službou Humble Bundle a získejte Battlefield 3

Na stránkách Humble Bundle nyní probíhá akce s hrami pro Origin, mezi kterými nechybí ani Battlefield 3Nákupem na tomto serveru přispějete na charitativní organizace jako je Červený kříž nebo kampaň pro lidská práva a další. Celá akce trvá do 28.8.2013.

Kouzlo celé této služby Humble Bundle spočívá v tom, že za onen balíček (obsahující Dead Space, Burnout Paradise: The Ultimate Box, Crysis 2 Maximum Edition, Mirror’s Edge, Dead Space 3, Medal of Honor 2010) zaplatíte kolik chcete. Pokud však zaplatíte více jak průměrnou částku, kterou tam lidé již zaplatili – nyní to dělá 4.79 USD asi 92 Kč, tak získáte kromě předchozích her i Battlefield 3 a The Sim 3 se startovacím balíčkem.

To už je rozhodně zajímavá nabídka ne? Získat za minimální částku 92 Kč celkem 8 her pro Origin. Někteří dokonce tyto hry nakoupili za skoro 40 000 Kč a to hlavně proto, že víceméně veškerý výdělek jde na charitu a sami můžete rozhodnout, kolik získá které organizace z Vámi zaplacené částky. Tak co, využijete této výhodné nabídky? 🙂

Zdroj: HumbleBundle

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, ,

13 komentářů

Napsat komentář