Aprílový vtípek: Příští Battlefield bude z budoucnosti a vyjde ještě letos

Aprílový vtípek: Tento článek byl jedním z našich aprílových vtípků pro rok 2014. Byl napsán tak, aby byl relativně uvěřitelný, avšak obsahoval smyšlené informace. Pokud jsme Vás napálili, tak splnil svůj účel. A pokud Vás to nyní štve, tak se omlouváme, ale takový už apríl prostě je. Stačilo se podívat na zdroje tohoto článku a muselo Vám být vše jasné 😉


Původní článek: Na Internetu začaly kolovat spekulace a některé dosti i věrohodné informace o příštím Battlefieldu. Dříve jsme již psali, že na konec tohoto roku se chystá další Battlefield, který bude vyvíjet jiné studio než DICE – Visceral Games (tvůrci série Dead Space). Původní spekulace a informace naznačovali, že půjde o další díl z podsérie Bad Company, tedy Battlefield Bad Company 3, s určitou policejní tématikou.

Ta však stále není venku ze hry, dozvídáme se totiž, že by mělo jít o Battlefield z budoucnosti – že by Battlefield 2143? Nemožné to není. Informace na Redditu říkají, že by se ve hře měli objevit roboti (Walkeři jako v BF2142?), automatičtí droni a další technika jak ze sci-fi filmu. Mezi další údajně potvrzené informace patří existence štítů (opět jak v BF2142) a hromady automaticky naváděného arzenálu. Přibýt by do hry také měla i možnost potápění a podvodních bitev, kromě toho také boje ve velmi vysokých výškách.

Předposlední zmíněnou informací byl počet hráčů a to opět 64 na PC a nextgen konzolích, bohužel dostupnost by měla být i na staré generaci konzolí a také by měla existovat mobilní verze. Používat by se měl opět Battlelog a mnohem více by mělo jít využívat mobilní platformy (tablety apod.) s hrou samotnou. Vydání je nachystáno na konec tohoto roku, takže se dá opět očekávat říjen. Kdy dojde k nějakému většímu odhalení zmíněno nebylo, ale E3 je již skoro za dveřmi a jeví se jako velmi příhodná akce.

Co na to říkáte? Zaujal by Vás takovýto Battlefield?

Zdroj: Reddit, PDF dokument, vlastní

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, ,

21 komentářů

Napsat komentář