Přivítejte Hardcore a Custom Games servery

To, že se do Battlefieldu 1 chystají Hardcore a Custom Games (vlastní hry) servery se vědělo už dávno. DICE však mlčelo a nechtělo prozradit přesné datum vydání těchto serverů až do včerejška. Ano přesně tak, od včera večera jsou tyto servery dostupné spolu se zahájením Battlefestu, o kterém jsme Vás informovali v minulém článku. Mnozí ostřílení veteráni už zřejmě zařezávají na Hardcore serverech, ale pro Vás ostatní (ano, mluvím přímo k Vám nováčci) jsme si připravili menší přehled, který Vám ozřejmí, co můžete očekávat od těchto serverů. Pojďme se na to podívat. 😉

Fog of War

mlha

V tomto režimu (custom games) budou vaším nejlepší společníkem uši, protože hrát se bude pouze za husté mlhy, kde uvidíte jen pár metrů před sebe. Oficiální hry (tzv. přímo z DICE dílny) obsahují vypnutou minimapu a jmenovky hráčů, přičemž povoleny budou pouze určité zbraně. Na druhou stranu, postupem času se můžete setkávat i rozšířenými možnostmi, nakolik je tato možnost dostupná i pro majitele serverů přes rent-a-server program (RSP).

Hardcore

battlefield_wallpaper_8

Při hardcore serverech půjde opravdu do tuhého. Rozlučte se se všemi pomocníky a funkcemi, na které jste byli zvyklí z obyčejných her. V hardcore režimech pocítíte pravý Battlefield. Budete hrát bez zapnuté minimapy, zaměřovacího kříže či schopnosti označovat nepřátel. Kromě toho je také zapnuta i střelba do spoluhráčů. Takže doporučujeme nastudovat uniformy a vlajky států Dohody a Centrální mocnosti, abyste eliminovali počet vlastních zabiti. U některých serverech se můžete setkat dokonce s 200% navýšením poškození zbraní, což výrazně zvyšuje rychlost reakcí.

Pokud Vám tyto režimy nestačí, DICE má v rukávu další způsoby jak obohatit hru, ale o tom až někdy příště. Tak na co ještě čekáte?

Zdroj: battlefield.com #1, battlefield.com #2

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

7 komentářů

Napsat komentář