Aktualizace 3\ Problém po novém patchi – RESTRICTION: Corrupted File/Memory

Aktualizace 15.2. 2012@17:50: Problém s chybou RESTRICTION: Corrupted File/Memory byl vyřešen.


Aktualizace 14.2. 2012@17:44: Dle posledních zpráv od hráčů pomáhá použít funkci „Opravit instalaci“ v Originu, smazat složku „pb“ v adresáři kde je nainstalována hra a následně pomoci aplikace „pbsetup“ stáhnout novou verzi PunkBusteru.


Aktualizace 14.2. 2012@11:28: DICE o tomto problému ví a řeší jej, více aktualizací se dočkáme v průběhu dne. Pokud chcete hrát, mělo by to jít na serverech s vypnutým PunkBusterem.


Původní zpráva: Pokud jste si dnes stáhli nejnovější patch pro Battlefield 3 (velikost 149 MB) a snažíte se připojit na nějaký server, pravděpodobně budete vykopnuti (nebo se ani nepřipojíte) a získáte podobné chybové hlášení:

Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player ‚GiGaB4yt‘ (for 0 minutes) … RESTRICTION: Corrupted File/Memory [98080696]

Bohužel tento problém nevyřeší ani aktualizace PunkBusteru nebo kontrola souborů hry (funkce Oprava v Originu). Problém má nyní velké množství hráčů (viz stížnosti na Battlelogu) a musíme zatím jen čekat na řešení, které přijde od DICE nebo od EvenBalance s novou verzí PB.

Pokud byste náhodou nalezli řešení, dejte nám všem vědět v komentářích 😉

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

88 komentářů

Napsat komentář