Problémy s balíčkem Back to Karkand na PS3 + datum vydání patche pro Xbox 360

Pokud hrajete Battlefield 3 na PlayStationu 3 a chtěli byste si zahrát mapy z balíčku Back to Karkand, můžete narazit na problém, pokud používáte integrovaný vyhledávač serverů. Jedná se o to, že vyhledávač serverů nezobrazuje mapy z tohoto balíčku a tak DICE tedy doporučuje používat funkci „QUICK MATCH“, namísto vyhledávače serverů. Tam si nastavíte jakou mapu a mód chcete hrát a kliknete na „FIND A GAME“.

 

Jak získat balíček Back to Karkand na PS3? Stačí v hlavním menu hry dát „Store“ a potom „Battlefield 3 – Back to Karkand“. Cena tohoto balíčku je 14,99 € (asi 380 Kč), pokud však máte limitovanou edici Battlefieldu 3, bude jeho cena nastavena na 0 €. Pak už ho stačí jen stáhnout a můžete hrát.

Pokud po skončení kola budete vráceni do hlavního menu, znamená to, že na serveru se zrovna nahrává mapa z tohoto balíčku a vy jej nemáte zakoupený a stažený.

Nakonec bych rád informoval hráče na Xboxu 360, že patch pro ně bude uvolněn až 13.12. 2011, tedy v den, kdy bude balíček Back to Karkand dostupný i jim 😉

Zdroj: Mp1st, Battlefield Blog

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

7 komentářů

Napsat komentář