Pronajaté Battlefield 1 servery získají možnost vykopnutí hráče, zaheslování a další

DICE na oficiálním Battlefield fóru nedávno zveřejnilo seznam funkcí a novinek, které přibudou k pronajatým Battlefield 1 serverům. Bohužel neprozradili kdy budou níže vypsané funkce implementovány. Většina položek patří mezi velmi žádané funkce, které dle nás měli být dostupné již v den spuštění pronájmu serverů.

Nové funkce pro pronájem Battlefield 1 serverů

 • Administrátorský panel – separátní obrazovka dostupná ze hry, kde budou dostupné funkce jako vykopnutí/zabanování hráče a také seznamy pro VIP a zabanované hráče.
 • Vykopnutí/zabanování – budete moci vidět aktuální seznam hráčů na serveru a tak vybrat koho chcete vykopnout či případně zabanovat. Jakmile dojde k zabanování, bude automaticky umístěn na seznam zabanovaných hráčů. Pokud bude potřeba, bude samozřejmě možné jej z tohoto seznamu odstranit.
 • Seznam VIP a zabanovaných hráčů – v této sekci bude možné prohlížet a upravovat seznam VIP a zabanovaných hráčů. Hráči na VIP seznamu budou mít přednost ve frontě a to dokonce i před hráči vlastnícími BF1 Premium Pass. Na tento seznam tak můžete například umístit hráč, kteří přispívají na chod serveru nebo jsou členy klanu, který onen server vlastní.
 • Ochrana serveru heslem – administrátoři budou mít opět možnost si svůj server zaheslovat. Pokud se tak stane, server poběží v nehodnoceném režimu (Unranked) a hráčům se tak nebudou počítat žádné body, medaily ani žádný jiný postup. Budou však mít odemčenou veškerou výbavu na tomto serveru (pokud nebude nastaveno jinak).
 • Nové funkce:
  • funkce pro povolení spawnování pouze na velitelích čet
  • funkce pro zapnutí/vypnutí Behemothů (obrněný vlak, vzducholoď apod.)
  • funkce pro přebíjení pouze celých zásobníků (tak jako tomu bylo dříve na Hardcore serverech)

Dále DICE plánuje předělat vyhledávač serverů, protože si uvědomují, že nyní jsou „DICE Official“ servery ve výhodě a pronajaté servery jsou znevýhodněné a je těžké je najít. Jednou z možností je, že pronajaté servery budou mít vyšší prioritu než „DICE Official“ servery. Takže jako první uvidíte právě pronajaté servery hráčů a až poté ty od DICE. Dle posledních informací se toho chystá mnohem více, avšak o co jde zatím DICE neprozradilo.

Zdroj: Battlefield fórum

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , ,

4 komentáře

Napsat komentář