První detaily o nové Star Wars Battlefront PlayStation 4 edici!

Včera došlo k odhalení nové playstation 4 edice. Jde o exkluzivní edici s tématikou Star Wars. Více se dočtete níže. Vypadá nádherně však? 🙂

featuredImage.img

Toto je edice na kterou jste čekali!

Připravte se zažít Star Wars souboje tento listopad / november s novou limitovanou edicí Star Wars Battlefront pro Playstation 4. Balení obsahuje ovladač DualShock 4, 500GB PS4. Plně upravená Star Wars Battlefront limitovaná edice je inspirována nikým jiným než známým Darth Vaderem, jehož obrázek se nachází na konzoli. Star Wars Battlefront Limited Edition také obsahuje hru Star Wars Battlefront a rovněž 4 klasické Star Wars tituly jako Super Star Wars, Star Wars: Racer Revenge, Star Wars: Jedi Starfighter a Star Wars Bounty Hunter. 

Kromě Star Wars Battlefront Limitované edice, si fanoušci mohou zakoupit i standardní edici (obrázek níže), která obsahuje ovladač DualShock 4, PS4 vše v černé barvě. K této edic také dostanete hru Star Wars Battlefront a 4 klasické Star Wars hry.

image.img

Více informací ohledně  Star Wars Battlefront PS4 edice včetně cen a před-objednávek přineseme v následujících měsících. Pro více informací sledujte EA Star Wars na sociálních sítích.

Zdrj: ea.starwars.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář