První obrázky a informace o mapách z DLC Battlefield 4: Naval Strike

DICE včera večer vypustilo do světa první obrázky z DLC Battlefield 4: Naval Strike, které je nachystáno k vydání pro členy Battlefield 4 Premium na konec měsíce března (marec). Spekuluje se o datu 18.3.2014, avšak nic zatím nebylo potvrzeno. Pokud Vás zajímá co vše toto DLC přinese, podívejte se na oficiální stránky pro Naval Strike.

Battlefield 4 Naval Strike přenese dramatické souboje na vodní hladině, které představil Battlefield 4, na 4 nové mapy nacházející se v Jihočínském moři. Ovládněte nové zbraně a výbavu, nové vznášedlo a okuste nový herní režim Carrier Assault z tohoto intenzivního rozšiřujícího balíčku. Čtěte dále pro více informací a pro první oficiální screenshoty.

Battlefield-4-Naval-Strike-Hovercraft_WM1

Přeneste souboje na moře

Souboje na vodní hladině byly vždy nezbytnou součástí kompletní války v Battlefieldu 4 a s Battlefield 4 Naval Strike se souboje na moři stávají ještě více intenzivnější, než kdy předtím. S příchodem obojživelného vznášedla se vaše možnosti jak dominovat na moři ještě rozšiřují.

Battlefield-4-Naval-Strike-Heli_WM1

Čtyři úplně nové multiplayerové mapy

Zničte havarované osobní letadlo a zabírejte vlajky v rybářských vesnicích, které jsou po celém tropickém ostrově na mapě Lost Islands (Ztracené ostrovy). Vypusťte na své nepřátele ponorku během pronikání na námořní základnu nebo bojujte mezi lodními doky a skalnatými ostrovy na masivní mapě Wave Breaker (Vlnolam). Veďte válku přes rozbouřená moře na největší oceánské mapě v sérii Battlefieldu s názvem Nansha Strike (Akce Nansha). Vemte útokem opuštěné útesy nebo se ztraťte v úchvatných scenériích mapy Operation Mortar (Operace Mortar).

Battlefield-4-Naval-Strike-Carrier-Assault_WM1

Přepracovaný klasický herní režim

Battlefield 4 Naval Strike vám umožní znovu zažít klasický herní režim Titan z Battlefieldu 2142 a to díky přítomnosti nového herního režimu Carrier Assault. Zůstaňte naladěni na Battlefield Blog pro další informace o této přepracované klasice.

Battlefield-4-Naval-Strike-Attackboat_WM1

Zdroj: Battlelog

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

33 komentářů

Napsat komentář