První velký patch pro Battlefield 3 na PC již příští týden!

DICE včera těsně před půlnocí zveřejnilo zprávu na Battlefield Blogu, ve které nás všechny informuje, že už příští týden se dočkáme patche pro Battlefield 3 na PC! Patch pro konzole přijde o něco později, protože musí projít různými certifikacemi, ale nebude to dlouho po vydání PC verze patche.

Díky patchi se dočkáme vyladění hry, zlepšení stability, vybalancování zbraní, zlepšení funkce čet, vylepšení uživatelského prostředí a několik dalších vylepšení různých funkcí, které dosud nahlásila komunita. A samozřejmě také byl odstraněn problém „negative mouse acceleration“, což vlastně znamená, že i když máte nastavené vysoké DPI na své myši, ve hře se otáčíte pořád stejnou rychlostí (neděje se to všem hráčům).

Pokud jde o cheatování a „boostování“ statistik (nahánění stovek tisíc bodů za kolo), DICE vše samozřejmě monitoruje a analyzuje a každý účet, u kterého se něco podobného prokáže, bude zabanován (případně vymazány statistiky na dané postavě). Pokud chcete někoho sami nahlásit, DICE doporučuje používat ikonku pro nahlášení uživatele přímo na jeho profilu na Battlelogu (viz obrázek), případně využít EA podpory.

Kompletní seznam oprav a vylepšení, které patch přinese, máme očekávat příští týden spolu s oznámením konkrétního data vydání tohoto patche.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

68 komentářů

Napsat komentář