První záběry z nového Battlefieldu Hardline

Po již dříve uniklých informacích a také oficiálním potvrzení hry Battlefield Hardline, která vyjde na podzim tohoto roku, tu máme i první ingame záběry. Pocházejí velmi pravděpodobně ze staršího interního představení hry, proto se ve videu o tomto novém BF mluví jako o BF Omaha, což byl původní interní název. Video je celkem 7 minut dlouhé a představuje nové herní režimy multiplayeru a také singleplayerovou kampaň.

Ve videu se nám představí multiplayer, ve kterém budeme moci provádět operace za S.W.A.T. jednotky (záchrana rukojmích apod.) nebo pak jako zloději (vykrádání trezorů apod.). Herní režim Heist (loupež) je na styl Rush módu, kdy zloději (útočníci) se snaží vykrást banku a policie (obránci) se jim pak následně snaží zabránit v úniku. Režim Rescue (záchrana) je pak o záchraně rukojmých, při loupeži, která se zvrtla. Další režim je Hot Wire (honička), kde budou hráči zažívat honičky mezi policií a zloději na rozlehlých prostorech. Posledním novým herním režimem je režim Blood Money (krvavé peníze), kdy hráči (opět policie/zloději) bojují o velkou hromadu peněz a vítězí ten, komu se je podaří zajistit.

Dále se ve videu představuje singleplayer, kde budeme hrát za postavu Nicka, který musí řešit problémy mezi dobrem a zlem, tedy zákonem a kriminalitou. Jeho kolegové prostě jednoduše sejdou z cesty, tak jak to ve většině krimálkách bývá. Herní prostředí bude plné drogových dealerů, milionářů apod. Každá kapitola hry bude na styl televizního seriálu, obsahující různé zvraty atd. Inspirací byly seriály Justified, The Americans a House of Cards. Herní prostředí je nyní údajně ještě větší, než kdy předtím, umělá inteligence je chytřejší a hráči budou mít možnost odehrát mise různým způsobem.

Herní prostředí má být velmi zničitelné a také bude obsahovat několik různých Levolution událostí. Hra bude umožňovat úpravu zbraní jako předchozí díly a nebudou chybět zbraně jako brokovnice, taser a nebo také hák pro lezení po jakékoliv stěně. Spoustu civilních a obrněných vozidel, samozřejmě včetně vrtulníků. Díky tomu má být BF Hardline velmi rozmanitý.

Tak co na to zatím říkáte? Líbí se? Těšíte se? Nebo je Vám smutno z toho, kam celá BF série směřuje?

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , ,

39 komentářů

Napsat komentář