Psí známky, psí známky, všude samé psí známky

Nejnovější patch pro Battlefield 1 přinesl spoustu různých psích známek. Ty je buď možné získat skrze komunitní mise nebo budou dostupné později v budoucnu, či jen pro pár šťastných jedinců. Podívejme se nyní na ony psí známky.

Psí známky – zvěrokruh

Přibližně před dvěma týdny proběhla zvěrokruhová komunitní mise „vodnář“ a nyní se hráčům, kteří splnili její podmínky odemkla nová psí známka – Aquarius (vodnář).

Vodnář_mise

Kromě toho byly představeny další psí známky ze zvěrokruhu, avšak ty bude možné získat až skrze budoucí komunitní mise.

Psí známky – speciální události

Kromě nových psích známek zvěrokruhu se objevily i 2 další. První z nich je spojena s 25. výročím studia DICE. Zatím není jisté jakým způsobem ji bude možné získat a zda nebude unikátní jen pro zaměstnance DICE.

bf1_25_years_anniversary_DICE

Další psí známka je Easter a taktéž nebylo řečeno jak ji bude možné získat. Avšak budeme-li spekulovat je tu několik možností. Díky názvu Easter (tedy Velikonoce) by se dalo tipnout, že půjde o nějakou komunitní akci, která proběhne v období Velikonoc. No a nebo půjde o „Easter Egg hunt“, tedy lov easter eggů, kdy po odhalení nějakého vtípku ve hře tuto psí známku získáme. No, nechme se překvapit 🙂

bf1_easty_egg_tag

Získejte vlastní valentýnskou psí známku

S menším zpožděním také informuje o probíhající osobní misi, kdy je možné získat speciální valentýnskou psí známku s kostnatým andělíčkem lásky 😀

Komunitní mise probíhá od 14.2.2017 do 20.2.2017 a úkolem je získat 6 zabití pomocí útoku bajonetem. Jakmile se vám podaří získat ona zabití, získáte tuto krásnou psí známku:

bf1_valentine_tag

Zdroj: Twitter #1, #2, #3, #4

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , ,

5 komentářů

Napsat komentář