Reakce na aktuální patch (PC a PS3 hráči)

Na českém i anglickém Battlelogu se před pár hodinami objevil menší příspěvek reagující na názory a reakce hráčů k poslednímu patchi pro Battlefield 3. Přikládám sem tedy přepis z české verze Battlelogu:

Daniel Matros (zh1nt0) před malou chvíli vydal blog k reakcím na tento týden vydaný patch pro Battlefield 3. My se tedy přidáváme, aby byli v obraze i tuzemští hráči.
Studio od vydání patche obdrželo spoustu zpětné vazby, otázek a návrhů, jak by co bylo lepší. Zároveň pak za tyto reakce vyjádřilo vděk, protože právě komunitní názory umožňují hru posouvat dále tak, jak si ji představují sami hráči.

Na všechny zaslané a zmíněné připomínky se v DICE podívají (ve skutečnosti se jich už mnoho řeší, zejména pak ty nejožehavější – zneužívání MAV jako „výtahu“, L85 a další), a proto tedy s vaším feedbackem nepřestávejte. Samozřejmě ale s konstruktivním a pokud možno i slušně psaným.

Aktuální patch přinesl spoustu změn či úprav, a jak je vidět, ne všechny se podařilo řádně vyladit. Ale čím více z komunity přichází ohlasů, tím lehčí je pro studio připravit správný základ pro další update.

Pokud chcete nějaké chyby nahlásit, můžete tak učinit na této stránce od vývojáře Gustava Hallinga nebo přímo na speciálním webu pro hlášení chyb getsatisfaction.com/battlefield3.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

95 komentářů

Napsat komentář