Řešení problému se zamrzáním hry na Xboxu 360

Včera (tj. 4.3.2014) vyšel pro Battlefield 4 na Xboxu 360 patch, který však některým hráčům přinesl problém se zamrzáním hry a poškozením souborů profilu. Na Battlelogu však dnes krátce po půlnoci sepsal hráč Davidw7310 návod, jak toto zamrzání vyřešit.

Vše v tomto článku činíte na vlastní nebezpečí a redakce webu nezodpovídá za případné problémy!

  1. V Xbox Dashboardu zvolte sekci Nastavení (Settings) a jakmile tam budete, tak zvolte sekci Úložiště (Storage).
  2. V této sekci následně vyberte svůj pevný disk a následně Hry a aplikace (Games and Apps). Jakmile tak učiníte, najděte složku s názvem Battlefield 4.
  3. Vstupte do složky s Battlefieldem 4 a smažte všechny aktualizace. Nemažte žádné rozšiřující balíčky ani uložené profily! Smažte je pouze v případě, že jsou označeny jako poškozené (corrupted) a poté stáhněte znovu.
  4. Jakmile smažete všechny aktualizace, zmáčkněte tlačítko B, abyste se vrátili na obrazovku Úložiště (Storage). Jakmile tam budete, tak označte váš pevný disk a zmáčkněte tlačítko Y abyste zobrazili „možnosti zařízení“.
  5. Po vstupu do „možností zařízení“, zvolte Vyčistit systémovou cache (Clear system cache). Tím se spustí údržba konzole, která bude trvat pár desítek vteřin.
  6. Jakmile bude údržba dokončena, spusťte Battlefield 4 a stáhněte poslední patch s názvem Update 8.
  7. Tímto by mělo dojít k vymizení zamrznutí při nahrávání nové hry a také by již nemělo docházet k poškození vašeho profilu.

Zdroj: Battlelog

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , ,

4 komentáře

Napsat komentář