Co říkají české recenze o Battlefieldu 1?

Málem jsme zapomněli zmínit, jaké hodnocení dostal Battlefield 1 v českých recenzích a to by byla rozhodně chyba. Battlefield 1 totiž získává většinou hodnocení 9/10 (případně 4/5) a dle nás si to také zaslouží. I když hra obsahuje spoustu různých chyb, tak i přesto jde o velmi dobrý díl ze série Battlefield, který stojí za to si zahrát.

Herní portál Eurogamer.cz rozdělil recenze na 2 části – singleplayer a multiplayer. Zatímco singleplayer nezískal žádnou medaily, tak i přesto patří k dobré kampani pro jednoho hráče. Naopak multiplayer pak získal zlaté ohodnocení „Povinnost“ a to již mluví samo za sebe.

Hodnocení od Eurogamer.cz

SingleplayerMimořádná výprava s neotřelým zasazením mají něco do sebe, ale kampaň svou hratelností ani příběhem extra neohromí. Bez medaile.

Multiplayer: Nejlepší válečná akce posledních let. Parádní módy, mapy, promyšlený vývoj tříd, úžasnou grafiku i fyziku spojuje skvělá hratelnost.

Na herním portálu Zing.cz si Battlefield 1 odnesl hodnocení 9/10 a to v rámci celkového hodnocení obou částí hry.

Hodnocení od Zing.cz

Změna zasazení novému zástupci série neskutečně prospěla. Komplet nyní budí dojem určité svěžesti a osobitosti, díky které se výrazně odlišuje od svých předchůdců. Battlefield 1 je povedená střílečka, která v sobě efektivně kombinuje zajímavé inovace a zažitou hratelnost. Pokud hledáte žánrový klenot, tak je tento kousek jasná volba.

 Portál Games.cz pak Battlefieldu 1 udělil také 9/10 a stejně jako na Zingu hodnotili hru jako celek 🙂

Hodnocení od Games.cz

Battlefield 1 narušuje ubíjející hegemonii stříleček z moderní a futuristické války. Nejde ale jen o nové zasazení, protože hra krásně vypadá, ale především se skvěle hraje a nepůsobí unaveně, což se o jiných sériích nedá říct. Občas je prostě třeba udělat krok vzad, abyste se mohli posunout dopředu.

Jako poslední pro vás máme hodnocení od portálu Hrej.cz, který udělil hodnocení 4/5 a taktéž jako předchozí herní portály hodnotili hru jako celek.

Hodnocení od Hrej.cz

Originální prostředí, vynikající nové prvky v multiplayeru a překrásnou grafiku mírně shazuje jen nepřesvědčivá kampaň pro jednoho hráče. I tak si ale Battlefield 1 zaslouží vaši plnou pozornost.

Jedná se o opravdu krásná hodnocení a hra si i na uznávaném portálu Metacritic.com odnáší hodnocení 88% od novinářských hodnocení a krásné skóre 7.9/10 od hráčů. Co si o Battlefieldu 1 myslíte vy? Zaslouží si takováto hodnocení? 🙂

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , ,

5 komentářů

Napsat komentář