Rozbor prvního obrázku pro Battlefield 4

Komunita kolem Battlefieldu nelení a tak se samozřejmě pustila do rozboru zatím jediného uniklého obrázku pro Battlefield 4. I když ne vše lze poznat s naprostou přesností, tak i přesto to jsou rozhodně zajímavé informace. A i když by nám toho mohli hodně napovědět o dalším Battlefieldu, pamatujme, že DICE ne vždy použije ve hře vše co je vyobrazeno na obalech a podobných obrázcích. 

Celkový pohled na obrázek

Začneme-li s pohledem na celkový obrázek, je jasně vidět modrý nádech, tak jako tomu je u Battlefieldu 3. Kromě toho je si možné všimnout deště, který by mohl naznačovat i deštivé mapy, avšak tady už hodně spekulujeme. V pozadí potom máme bitevní tank, který je s největší pravděpodobností Abrams. Na okrajích je možné vidět klasická obrněná vozidla, kterými budou LAV-25. Voják uprostřed drží ve své pravé ruce SIG Sauer s baterkou a jako svoji hlavní zbraň má pušku M39 EMR s nasazeným tlumičem.

Čína jako hlavní tématika Battlefieldu 4

Pokud se nyní zaměříme na ty malé oranžové obrázky, tak nejvíce viditelným je nějaké město. Po prozkoumání záchytných bodů se zjistilo, že se jedná o Šanghai v Číně.

Další co nám napovídá čínskou tématiku je postava čínské ženy na obrázku mezi písmeny L a D. Dále potom postava vojáka mezi písmeny T a T. Sice by se mohlo klidně jednat i o amerického mariňáka, avšak stejně tak i vojáka čínské armády.

 

Potom také stíhačka mezi písmeny I a L bude pravděpodobně čínská Chengdu J-20. Tu bylo možné rozpoznat z dříve uniklého obrázku, tedy jeho kousku, který je velmi podobný tomu co unikl včera.

Prozatím posledním vodítkem pro čínskou tématiku je oranžový obrázek úplně vpravo nahoře, který představuje hory a viditelnou lanovku. Komunita se domnívá, že se jedná o oblast Qutang Gorge v Číně.

Ostatní oranžové obrázky

Zbývající obrázky není možné úplně detailně rozeznat. Avšak ještě vcelku rozpoznatelným je obrázek mezi písmenem D a číslicí 4, kde je vidět 2 transportní vozidla jimiž pravděpodobně jsou dva AMTRACy.

Potom obrázek nad písmeny A a T je zcela jistě další pohled na město s nějakou explozí. Více zatím rozpoznáno nebylo.

No a poslední obrázek za písmeny T a L, který je asi nejhůře viditelný, pravděpodobně vyobrazuje vodu a nějaké vozidlo. Může se jednat o loď, či například obojživelné vozidlo vstupující do vody apod.

Zdroj: vlastní, Battlefieldo, Battlefield-Inside, BF-Games

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

24 komentářů

Napsat komentář