Rozhovor o budoucnosti Battlefieldu a ohlédnutí za vývojem

Na webovém portálu Eurogameru se objevil zajímavý článek, ve kterém se můžete dozvědět, jak to bude dál s battlefieldem nebo jaké jsou plány do budoucna. Pro skalní příznivce Battlefieldu určitě stojí za to přečíst.

Eurogamer měl nedávno možnost navštívit studio DICE a popovídat si přímo s výkonným producentem hry Patrickem Bachem, čímž navazujeme na dřívější obsáhlý rozhovor o Battlefieldu 3 s šéfem studia Karlem Magnusem Troedssonem, jež jsme pořídili ještě na Gamescomu. Patrick Eurogameru prozradil své názory na problematiku okolo online pasů nebo řekl, jaké mají plány na podporu hry. Dojde i na krátkost singleplayerů v dnešních first-person střílečkách a samozřejmě i na budoucnost celé série Battlefield.

Co mohou hráči Battlefieldu 3 očekávat teď po vydání plné verze? Co je u hry udrží po dobu dvanácti až osmnácti měsíců?

Budeme se zaměřovat na datadisky. Nebudou to balíčky map. Balíčky map mohou být skvělé, ale to jen, když jsou mapy hotovy a hra je perfektní. My se na to ale takhle nedíváme. Chceme hru vyvíjet a ukázat vám různé úhly pohledu – tady jsou zbraně, vozidla, nové persistentní prvky, nové psí známky. Nechceme vám dát jen mapy proto, abychom si mohli nechat ostatní věci do dalších her. Chceme vám dát víc a víc a víc. Chceme hru rozšířit.

Celý článek naleznete na: Eurogamer.cz

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

54 komentářů

Napsat komentář