Aktualizace\ Rozhovor s Patrickem Liu ohledně kooperačního módu

Před chvílí byl zveřejněn rozhovor s Patrickem Liu v pořadu PWNED. Původně jsem chtěl vytvořit titulky, ale jelikož je to časově náročné a já teď nemám času nazbyt, tak Vám informace z toho rozhovoru přinesu alespoň ve formě tohoto článku.

  • Důvodem pro kooperační mód byl mód Onslaught, z BFBC2 a také to, že byl Battlefield vždy společenskou hrou, tak by se kooperace mohla nám hráčům líbit.
  • Mise, kterou jsme viděli na tiskové konferenci EA, byla jen začátek a celé to bude zakončenou nějakou úžasnou věcí.
  • Vybavení, které bude v multiplayeru, je přeneseno i do kooperačního módu. A naopak zbraně, specifické pro kooperační mód, mohou být přeneseny zpět do multiplayeru.
  • Příběh není pokračováním kampaně pro jednoho hráče, ale je s celým příběhem spjat.
  • Budete moci řídit pozemní a vzdušná vozidla, provádět tajné akce, abyste nebyli zpozorování, jako ve filmech. Dále tandemové střely, zabíjení dvou nepřátel ve stejný čas a další činnosti, kde je potřeba dvou lidí. Ne vše toto sedí do multiplayeru, ale rozhodně se hodí pro kooperační mód.

To by bylo asi tak vše důležité z tohoto rozhovoru. Doufám, že tato forma přepisu informací Vám nevadí a neukamenujete mě za ni 😉

Aktualizace: Z audio rozhovoru s KM Troedssonem se můžeme dále dozvědět, že dokončení jedné mise v kooperačním módu nám zabere asi něco mezi 15 až 45 minutami, záleží na tom jak budeme rychlí.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

6 komentářů

Napsat komentář