Rozhovor s Patrickem Bachem o Close Quarters

 

Server MP1st přinesl výtah toho nejdůležitějšího z rozhovoru Patricka Bacha, výkonného producenta DICE, pro server Digital Trends.

Už od oznámení Close Quarters se mnoho fanoušků bálo, že toto DLC nebude obsahovat dva módy, které hru proslavili, Rush a Conquest. Screenshoty z map také k odstranění tohoto strachu nepomohly. Ale nemusíte se bát, Patrick Bach pro Digital Trends potvrdil, že “oba klasické módy (tzn. Rush a Conquest) budou součástí tohoto stažitelného balíčku.” Co se týče zbraní, sedm z nich už bylo díky traileru objeveno. Bach k tomu sdělil: “Kompletní seznam zveřejníme později, ale můžu na 100% potvrdit, že DLC bude obsahovat brokovnici SPAS-12, kterou jste viděli už mnohokrát předtím v jiných hrách. Důležité je také zmínit, že zbraně budou rovnoměrně rozděleny mezi jednotlivé třídy a můžete je po otevření samozřejmě používat i v základní hře na jiných mapách.”

Bohužel, nové DLC nebude podporovat hru 64 hráčů na PC. Bach to vysvětlil slovy: “Ne, 64 hráčů na PC podporovat nebudeme. Zatím vám nemůžu říct jaké bude omezení, ale děláme to pro podpoření zábavnosti hry. Kolik je potřeba hráčů na to, aby začala ta správná režba?” Na oficiální stránce Close Quarters je sice napsán rozsah hráčů 2-16, nicméně DICE oficiálně neohlásilo jestli verze pro PC a konzole bude podporovat stejný počet hráčů.

Dalším tématem rozhovoru byly privátní servery pro konzole. Bach nás ujistil, že vše bude fungovat podobně jako u  PC. Na toto téma řekl: “Vy jako hráč si můžete nastavit vše, můžete si pozvat na svůj server kohokoliv, popřípadě ho nechat pro všechny otevřený. Ovládáte ho vy. Tohle je poprvé co se podobná možnost objevila u konzolí a byli jsme celkem překvapeni, že to už někdy někdo neudělal před námi. Největší rozdíl mezi PC a konzolemi v tomto ohledu bude to, že pronajmout si server bude pro konzolistu jednodušší než jak je tomu teď pro PC hráče, protože ten na to nemá uživatelské rozhraní přímo ve hře. U konzolí si vše nastavíte přímo z hlavního menu.

Zdroj: MP1st.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

22 komentářů

Napsat komentář