Rozhovor s Patrickem Soderlundem

Server Eurogamer.net provedl rozhovor s Patrickem Soderlundem, jenž je viceprezidentem v EA. Rozhovor se týkal všeho možného, nás ale zajímá jen část, kde se zmiňuje BF1943 a BF3, tak se na ni pojďme podívat.

Eurogamer: PC verze Battlefieldu 1943 je zatím v nedohlednu. Co se děje?

Patrick Soderlund:  Samozřejmě na něm dále pracujeme a brzy budeme připraveni o něm mluvit více. Další informace o BF1943 pro PC se dozvíte v ne příliš vzdálené budoucnosti.

Eurogamer: Takže chcete říct, že ta hra není mrtvá?

Patrick Soderlund: Budeme to komentovat, až budeme mít nějaké informace.

Eurogamer: Jak jde vývoj Battlefielda 3?

Patrick Soderlund: Jde to skvěle. Jsem moc spokojen s tím co aktuálně máme hotovo a těším se až to ukážeme světu, protože  máme něco co bude skutečně, ale skutečně super.

Eurogamer: Kdy nám to ukážete?

Patrick Soderlund: Uvidíte. Pravděpodobně to budete vědět dřív než já. Budete mít možnost to vidět v ne příliš vzdálené budoucnosti. Kluci z marketingu by mě zabili, kdybych vám řekl kdy.

Eurogamer: Série Battlefield už je nyní obrovská. Co bude dál s Bad Company?

Patrick Soderlund: Battlefield 3 bude považován za skutečné pokračování pro BF2. Ale vzhledem k tomu, že Bad Company mělo také velký úspěch, tak to jsme ho ještě nepohřbili. Zatím přemýšlíme co s tím dál. Teď se ale zaměřujeme abychom vytvořili co nejlepší hru pro naše zákazníky, aby si ji mohli užít a tou Battlefield 3 rozhodně bude.

Zdroj: Eurogamer.net

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář