Rozhovor s tvůrcem seriálu Battlefield přátelé a dabérem Nooba

Na serveru 411mania.com, provedli minulý týden rozhovor s jedním z tvůrců seriálu Battlefield přátelé, jenž je zároveň dabérem Nooba. Jeho jméno je Brent Triplett a rozpovídal se o aktuální a příští sérii Battlefield přátel a spoustě dalším. Celý rozhovor jsme pro Vás přeložili do češtiny a můžete si jej přečíst u nás na webu.

Máte-li zájem seriál Battlefield přátelé podpořit, můžete pro něj hlasovat v nyní probíhající anketě zde. Pokud nevíte o jaký seriál jde, tak se rozhodně podívejte na můj Youtube kanál, kde jej s Jupimanem překládáme.

Jeffrey Harris: Jak moc jsi nadšený z třetí série Battlefield přátel?

Brent Triplett: Jsem hodně nadšený. Mám se na co těšit až vyjde Battlefield 4. Okolo té hry panuje hodně nadšení. Takže si to opravdu užíváme.

Jeffrey Harris: Kdo má zásluhu na tom, že jste začali s touto sérií?

Brent Triplett: Nejde to připsat na konto jedné osobě. Já jsem přišel s první epizodou, protože jsem se učil a zkoušel pilotovat helikoptéru a opravdu mi to nešlo. Ale ostatní v týmu mě udrželi u této hry a společně jsme všechno zvládli. Takže je to zásluha celé skupiny.

Jeffrey Harris: Takže se snažíš říct, že jsi tak špatný hráč jako je Noob? Tedy ten, kterého dabuješ?

Brent Triplett: Zlepšil jsem se, ale ano, dělám spoustu trapných věcí, když hraji.

Jeffrey Harris: Křičel jsi někdy ve skutečnosti, že jsi Rosa Parksová Battlefieldu?

Brent Triplett: *zasmál se*Ne, ve hře ne.

Jeffrey Harris: Kolik epizod je plánováno pro třetí sérii?

Brent Triplett: 13. Pracujeme na 13 epizodách. Zatím jsme vydali tři, takže nám jich zbývá ještě deset. [rozhovor je starší, venku je nyní 6 epizod, pozn. redakce]

Jeffrey Harris: Jaká je Machinima jako partner?

Brent Triplett: Skvělá. Velmi nás podporují. Nechají nás dělat co chceme a neruší náš tvůrčí proces. Je opravdu skvělé s nimi pracovat.

Jeffrey Harris: Pomohli vám odlepit váš pořad od země?

Brent Triplett: Udělali jsme první epizodu „První let“. Udělali jsme to jako samostatnou epizodu, ale než jsme jí vydali, tak jsem jí zaslal Machinimě a řekl: „možná by z toho mohl být seriál“. Podívali jsme se jak si první epizoda vedla, a vedla si opravdu dobře. A tak jsme se rozhodli, že uděláme celou sérii.

Jeffrey Harris: Opravdu si myslím, že jste v čele digitální zábavy, když vše směřuje k tomu být on-line. Co si o tom myslíte vy? Osobně si myslím, že to dává tvůrcům více prostoru k tvorbě toho co chtějí diváci a ne to co chtějí celé sítě.

Brent Triplett: Souhlasím. Myslím si, že s tolika vysílacími společnostmi a určitým počtem časových oken v televizi si musí hodně vybírat co odvysílají. A díky internetu můžete dělat přesně to co chcete. A je jedno zda je to dobrá nebo špatná věc, podle toho k jak velkému počtu diváku dosáhnete. Je pravda, že pořad jako jsou Battlefield přátelé by pro televizi vzniknout nemohl, a neměli bychom takovou volnost jakou máme nyní.

Jeffrey Harris: Co si myslíte o Battlefieldu 4?

Brent Triplett: Vypadá úžasně z toho co jsem zatím viděl. Opravdu se těším na nové herní módy, které přinese. A Battlefield sérii hraji teprve od Battlefieldu 3, takže nejsem moc obeznámen s těmi staršími hrami. Měl bych je zkusit a zahrát si je.

Jeffrey Harris: Máte už nějaké nápady co dát do další série?

Brent Triplett: Myslím, že ano. Například velitelský režim nebo to jaké budou nové zbraně a další vybavení. Hra po vydání bude pravděpodobně obsahovat různé chyby, které bude třeba opravit, a které si určitě najdou cestu do seriálu.

Jeffrey Harris: Máte nějaké oblíbené hlášky Nooba?

Brent Triplett: Oblíbené hlášky Nooba? Ani nevím. Znám tu, která je nejpopulárnější. Ale s osobně nejoblíbenější si nejsem jist. Ta věc s Rosa Parksovou mi přijde opravdu vtipná. Ale okolo Nooba je hodně věcí, jako ty hlouposti, které šeptal v epizodě se Sniperem – „Tohle se mi líbí“. Líbí se mi prostě fakt, že on se baví a užívá si hry.

Jeffrey Harris: Nevíte zda některý z vývojářů Battlefield viděl váš pořad, reagovali nějak?

Brent Triplett: Jasně, EA a DICE vidělo náš pořad. Co vím, tak jej zbožňují. DICE nám dalo známku „Přátelé DICE“, což je na jednu stranu prokletí. Důvodem je, že se vás pak snaží všichni ulovit. Ale stejně jsme skutečně poctěni tím, že je máme. Je opravdu skvělé, že jsme v hledáčku tak velké společnosti.

Jeffrey Harris: Mohl by, čistě teoreticky, existovat nějaký druh spolupráce s EA a DICE zahrnující hry a Battlefield přátelé, nebo to chtějí ponechat oddělené?

Brent Triplett: Jasně, myslím, že možné to je. Myslím, že je to stejné jako s televizí a internetem. Když jde o velké společnosti, je tu mnoho papírování a byrokracie. Ale když se tohle všechno vyřeší, tak si myslím, že je to velmi pravděpodobné.

Jeffrey Harris: Takže třeba by v Battlefieldu 4 byly vzhledy postav z Battlefield přátel? To by bylo možné?

Brent Triplett: Nemohu říct, že by to bylo nemožné. Myslím, že by to zabralo spoustu diskuzí a spoustu právničiny, ve které nejsem moc dobrý. Bylo by to ale opravdu super. Líbilo by se mi, kdyby se něco takového stalo.

Jeffrey Harris: Chtěl byste se podělit o něčem dalším, na čem v Hank and Jed Animation pracujete?

Brent Triplett: Dokončujeme jeden pořad, který byl ve výrobě snad věčnost – western Tombstone. Doeraleous and Associates (Deoraleous a společníci) je náš další pořad, na kterém pracujeme. Další série tohoto pořadu budou brzy venku. Nyní však zatím vydáváme pouze Battlefield přátelé.

Jeffrey Harris: A na co se bude tato (třetí) série Battlefield přátel zaměřovat?

Brent Triplett: V této sérii se chceme zaměřit na všechno co jsme mohli z Battlefieldu 3 prošvihnout a také se začínáme připravovat na Battlefield 4.

Jeffrey Harris: A něco o 4. sérii?

Brent Triplett: Pro čtvrtou sérii musíme dostat teprve BF4 do rukou a zjistit co se bude dít, jaké budou naše zážitky a pokusit se vše přenést do Battlefield přátel.

Zdroj: 411mania

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , ,

13 komentářů

Napsat komentář