Rozhovor se Synaptic eSports

Jak se nám blíží vydání Bety pro Battlefield 3 nastupuje pro hráče otázka, do jakého klanu se mají přidat. Někteří z vás se mě ptají, jaký klan bych Vám doporučil. Rozhodl jsem se proto udělat rozhovor s CL Synaptic eSports.

Ahoj Avaraxi, co by jsi nám ve stručnosti řekl o vašem clanu?

No je toho hodně :). Jsme banda lidí, kteří hrají BF dlouho a mají v něm různé úspěchy. Náš klan se snažím vést na dvě části, publik hráče a na hráče, kteří chtějí hrávat ESL nebo jiné ligy.

Jak dlouho už váš klan existuje?

Bude to cca jeden rok. Takže to máme zaběhnuté a nemělo by se stávat, že by nás něco překvapilo nebo by bylo něco nedodělané.

Co můžete nabídnout novým členům?

Komunitu lidí, se kterou se dá pokecat, zasmát ale hlavně dobře hrát. Máme tu dobré i horší hráče, takže jestli jsi hráč který se chce zlepšovat, tak si u nás místo najde :). Ale to samé platí i pro lidi, kteří nejsou ve hře až tak dobří. Nám jde hlavně o partu, která se umí dobře bavit :).

Chcete hrávat v BF3 ligu ? Jestli ano tak jakou?

No určitě se chceme zapojit do ESL. Začali jsme už předběžně vybírat sestavu, která by na to měla, ale vypadá to, že je nás dost, takže to vidím na squad rush nebo conquest. Ale noví členové se nemusejí bát, že by se do sestavy nedostali. Pokud bude dost lidí tak uděláme více teamů (A,B,C). Je to hlavně na lidech a na jejich dohodě.

Jak jste připraveni na BF3?

Máme už předobjednaný server pro 30 hráčů. Takže jakmile vyjde beta budeme mít místo kde se budeme scházet a moct hrát. A uvažujeme ještě o koupi serveru na ESL. Dále vlastníme TS3 server takže s komunikací nemáme problém.

Co je potřeba udělat, aby jsem k vám patřil?

Nejjednodušší bude se zastavit na TS3 serveru a pokecat si s námi. Další možností je podat žádost na webu nebo mi napsat na ICQ.

Máte nějaké pravidla které člen musí splňovat?

Máme jen jedno pravidlo, a to chodit na Teamspeak a vlastnit mikrofon.

Děkuji ti Avaraxi za rozhovor.

V pohodě , doufám že se potkáme na bojišti :).

Základní informace o klanu.

Web: www.synaptic.cz

ICQ: 265630619

TS-3: ts23.gameservers.com:9265

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>