Na co se aktuálně DICE zaměřuje v Battlefieldu 1?

O tom, že se chystá další patch pro Battlefield 1 jistě všichni nepochybujeme. Určitě vás však zajímá na co se DICE zaměřuje a co se nyní snaží opravit a co by případně mohlo v dalším patchi přijít. Pojďme se podívat na pár věcí, které se mohou do příštího patche dostat a momentálně jsou v hledáčku DICE.

Systém získávání Battlepacků a scrap hodnota

DICE si je vědomo, že získání Battlepacků je zmatené a ne příliš dobře vymyšlené. Celý systém je kompletně náhodný, takže můžete i několik desítek her nedostat žádný Battlepack na konci kola a to i přesto, že se vám vedlo dobře či skvěle. Právě na tohle se DICE zaměřilo a snaží se celý systém vylepšit a udělat i více předvídatelný. Žádné další detaily nejsou dostupné a tak doufejme, že přijdou s užitečnými změnami.

bf1_battlepacks_pack

Kromě toho se také zaměřili na opravu hodnoty, za kterou můžete Battlepack prodat („scrap hodnota“). Ta se u některých položek zobrazuje špatně a v příštím patchi pro tohle přijde oprava.

Zlepšení režimu diváka

Dále se pak zaměřují také na vylepšení režimu diváka. Jednou z věcí co se jim nelíbí je, že pokud se chcete připojit jako divák do režimu „Operace“ musíte se napojit na kamaráda. Toto plánují zlepšit, abyste se mohli napojit i přímo na server. Potom se také zaměřují na možnost přepnutí do režimu diváka ze hry a naopak. To s sebou přináší spoustu problémů, kdy byste například mohli v režimu diváka někoho najít, pak se jen přepnout do hry a utíkat si ho zabít. Takže se bude muset zavézt určité zpoždění pro režim diváka, aby to co vidíte nebylo živě, ale o pár vteřin zpožděné.

Spectator-BF1

Rudý nádech při nízkém zdravý

Kromě výše zmíněné se DICE také snaží zlepšit tzv. „rudý nádech“, kdy se vám obrazovka zabarví do rudé barvy pokud jste zranění a máte málo života. Jsou si vědomi, že to dost omezuje viditelnost a jejich cílem je celou vizuální stránku této funkce zlepšit.

bf1_red_tint

Vylepšení rozvržení vlajek na mapě Suez

Před časem se mapa Suez dočkala vylepšení polohy vlajek a celkové změny rozvržení herní oblasti. Stále to však není dostatečně kvalitní změna a tak se DICE na základě žádostí od komunity snaží přijít s novým rozložením. Porovnání jednotlivých rozvržení vlajek můžete vidět na těchto obrázcích. Názor na poslední návrh můžete psát do vlákna na Redditu, kde okolo toho probíhá oficiální diskuze.

Zlepšení výkonu herního menu

Menu Battlefieldu 1 nepatří rozhodně mezi ty nejrychlejší a DICE si je vědomo, že výkon při přepínání záložek či načítání některých částí je potřeba zlepšit. Doufejme, že tato změna se jim také podaří zakomponovat do dalšího patche.

Kromě výše zmíněného samozřejmě DICE pracuje na spoustě jiných věcí a opravách. Toto je jen výčet, který se podařilo komunitě zachytit na Redditu apod. Co vše nám příští patch přinese se snad dozvíme již brzy 😉

Zdroj: Twitter, #2, #3, #4, #5, #6

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář