Jak se v Battlefieldu 1 odemykají medaile?

Pokud jste hráli betaverzi Battlefieldu 1, možná jste spozorovali, že medaile se neodemykají klasickým způsobem jako v dřívějších dílech. Medaile samozřejmě mají nějaká kritéria, která je nutné splnit, avšak v daný okamžik se můžete snažit odemknout si pouze 1 medaili.

Na výběr vždy budete mít z 5 různých medailí, které se budou ale každý týden měnit. Následně si 1 z 5 medailí vyberete a o ni se následně při hře snažíte. Samozřejmě je možné mezi těmito 5 medailemi přepínat (např. při změně povolání či změně serveru) a postup se vám ke každé medaili uchovává. Avšak pouze po dobu jednoho týdne, kdy následně se postup nesplněných medailí resetuje a vy tak dostanete další 5 nových medailí, o které se budeme moci snažit bojovat.

Každá medaile obsahuje tři postupové fáze (každá fáze je náročnější), které je nutné splnit, abyste danou medaili získali.

Příklad

bf1_medaile_hippokratuv_rad

Jako příklad nám poslouží zdravotnická medaile „Hippokratův řád“. Jednotlivé fáze jsou navázané na klíčové dovednosti dobrého zdravotníka, v tomto případě tedy 20 zabití pomocí zbraně této třídy, 100 ošetření spolubojovníků a 20 dokončených oživení. O postupu a dokončení každé fáze vás informuje speciální ukazatel.

Ve hře jsou pak i medaile, které vás pro jejich získání nutí hrát za různá povolání – například „Legie slávy“ (Legion of Glory). U této medaile je potřeba totiž splnit určitý počet oprav, ošetření a doplnění munice.

Ve hře najdeme celkem 34 různých medailí a každou z nich je možné získat až 100krát. Před nasazením do hry se vám vždy zobrazí ukazatel, který vás informuje o tom, jak daleko jste se splňováním úkolů pro zvolenou medaili.

Jedná se tedy o docela zajímavý a nezvyklí systém, který dá nejednomu hráči zabrat 🙂

Zdroj: Battlefield.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , ,

Jeden komentář

Napsat komentář