„This season“ v Battlefielde 4

Včera vyšel nový blog o budoucnosti Battlefieldu 4 s názvem „This season“. Tuto „sekci“ blogů můžete znát už z Battlefieldu Hardline. to znamená, že každou středu dostaneme nějaké odměny nejen v Battlefieldu Hardline ale už i v Battlefieldu 4. Více už v níže přeloženém blogu.

Nový vzrušující rok Battlefieldu je před námi. Beta a vydání Battlefieldu Hardline (17.3. v Severní Americe a 19.3-20.3 v Evropě) je stále blíž. V roce 2015 na Vás nezapomínáme a přinášíme Vám nový obsah do Battlefieldu 4. Jinými slovy, začínají velmi dobré časy pro fanoušky bitvy!

Na počest těchto dvou nádherných her ​​jsme si pro Vás, Battlefield 4 hráčů, připravili překvapení: Každou středu od teď až do 17. března / Brezno Vám rozdáme všechny druhy „dobrot“ jako např .:

  • Zlaté Battlepacky
  • Komunitní mise
  • Dog Tagy s Hardline tématikou
  • Exkluzivní wallpapery
  • a spousty dalších věcí

Rush_720_text-618x347

Odomknite si „Heist“ (krádež) mód pre Betu Battlefieldu Hardline

Jedna z komunitních misí začíná již tuto středu 21. januara / ledna. Pokud se Vám podaří misi splnit Vaší speciální odměnou bude možnost si odemknout mód „Heist“ do Bety Battlefieldu Hardline. Cíl Vaší mise? Spolupracujte a nasbírejte 2 miliardy bodů v režimu Rush v Battlefieldu 4.

Komunitní mise trvá od 21.1. 18:00 do 24.1. 9:00. 

Přejeme Vám hodně štěstí a zůstaňte úžasní i nadále. Nezapomeňte kontrolovat Battlelog pravidelně, abyste byli informováni o nových akcích.:)

Zdroj: Battlelog

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář