Šéf EA původně odmítl nový Battlefield z první světové

Vše mohlo být jinak a nemuseli jsme se Battlefieldu 1 z první světové války vůbec dočkat. Šéf EA Patrick Söderlund totiž původně nápad, že by hra byla z první světové války zamítl s tím, že hra by byla nezáživná, protože v té době se bojovalo hlavně v zákopech. Lidé v DICE však nepolevili a trvali na svém, což se nakonec jeví jako dobrý nápad 😉

První světová válka nebyla nejzjevnější volba. Když se podíváte co ostatní v naší branži dělají, tak zjistíte, že jdou do sci-fi. My jsme měli velký úspěch v oblasti moderního vojenství, ale bylo znát, že je čas na změnu,“ prozrazuje Söderlund. „Když mi tým představil nápad první světové války, okamžitě jsem jej odmítl“, dodává. „Řekl jsem ji, že první světová válka byla zákopová válka, a to nemůže být zábava hrát.

Nyní však Söderlund přiznává, že první světová válka je pro celou sérii a EA to správné. „Musíme si uvědomit, že prozatím jsme ukázali jen jeden trailer. Ten měl sice hodně úspěchu, to ano, ale musíme se soustředit na to, abychom splnili vše to čím Battlefield může být. No a to taky uděláme.

Zdroj: Gamespot

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , ,

5 komentářů

Napsat komentář