Série tutoriálů od EA Czech

Možná už jste si všimli, že po spuštění českého fóra na battlelogu jsme se také dočkali českého blogu (nebo chcete-li novinek na battlelogu v českém jazyce). Ale to není pro dnešní den vše, EA Czech si ve spolupráci s portálem PLAYzone.cz a českým zastoupením společnosti NVIDIA pro vás přichystala vlastní sérii tutoriálů pro Battlefield 3. Jak jinak než v našem jazyce. První tutoriál s názvem „Třídy“ vyjde již zítra 3.2.2012. A co a kdy nás vlastně čeká si můžete přečíst níže:

EA Czech ve spolupráci s portálem PLAYzone.cz a českým zastoupením společnosti NVIDIA spouští vlastní sérii tutoriálů pro Battlefield 3.

Jak jsme už naznačili v naší první novince, na dnešek je připravena ještě jedna exkluzivní zpráva. Ve spolupráci s portálem PLAYzone a společností NVIDIA jsme pro vás připravili sérii šesti tutoriálů k základní verzi hry Battlefield 3. Odborný dozor poskytl zkušený Jupiman, hlas pak propůjčil oblíbený Tukan, takže doufáme, že se vám díly budou líbit!

Dnes se ještě podíváme na teaser, ale už na zítra je naplánováno první video. Níže naleznete přesný harmonogram, kdy co bude vycházet, abyste věděli, kdy očekávat další pokračování.

Kdy tutoriály vychází:

  • 3.2. – BF3 tutoriál „TŘÍDY“
  • 6.2. – BF3 tutoriál „HERNÍ MÓDY“
  • 8.2. – BF3 tutoriál „MAPY“
  • 10.2. – BF3 tutoriál „ZKUŠENOSTI A ÚROVNĚ“
  • 13.2. – BF3 tutoriál „BOJOVÁ TECHNIKA“
  • 16.2. – BF3 tutoriál „GRAVITACE, OZNAČOVÁNÍ A KRYCÍ PALBA“

    Série bude zveřejňována po jednotlivých dílech na EAGamesCZ a Battlefield CZ/SK, zde si ji rozdělíme do dvou novinek po třech kusech.

Zdroj: Battlelog

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

20 komentářů

Napsat komentář