Servery EA jsou pod DDoS útoky a přihlášení do BF1 nefunguje

Jistě jste včera zaznamenali, že se nešlo přihlásit do Battlefield 1 Bety a nebo nebylo vše příliš stabilní (často vás to odpojovalo ze hry). Může za to hlavně skupina říkající „PoodleCorp„, jenž už několikátý den provádí DDoS útoky na servery EA. To pak samozřejmě ovlivňuje služby od EA (jak potvrdilo EA na Twitteru), jako je právě napojení se do Battlefieldu 1 a dle některých hráčů například i do Battlefieldu 4.

Skupina PoodleCorp se k útokům přihlásila veřejně na svém Twitter účtu a v minulosti už útočila například i na servery Blizzardu. Je to rozhodně nepříjemná věc, kdy hráči jsou naštvaní, že nemohou hrát a EA/DICE se na druhém konci snaží co nejrychleji problémy s DDoS útoky vyřešit.

Po několika hodínách se však PoodleCorp ozvali a tweetnuli, že vše může zachránit uživatel Twitteru pod přezdívkou Keem (zakladatel YouTube kanálu DramaAlert), pokud s nimi učiní rozhovor. Následně na jejich tweet Keem reagoval a s rozhovorem souhlasil a tak chvíli po půlnoci útoky přestaly. Nyní by tak již mělo být možné se normálně připojit a hrát. Doufejme, že to nebude jen chvilková záležitost a útoky snad znovu nezačnou.

Zdroj: Reddit, Eurogamer.cz

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář