Seznam změn z „3. Teamplay Initiative“ patche pro CTE verzi Battlefieldu 4

Dnes brzy ráno vydalo DICE další patch pro CTE verzi Battlefieldu 4. Jedná se již o třetí aktualizaci pro Teamplay Initiative a její velikost je 840 MB.

Seznam změn v 3. Teamplay Initiative patchi:

  • Úpravy pro ukazatel zásahu
  • Ukazatel zásahu se dočkal malé opravy – stále zobrazuje tři odlišené typy zásahu: hlava, tělo, končetiny – nyní však lépe vyobrazené a také s rychlejší aktualizací. Je blíže tomu z BF3 a tomu, jak si to představujeme my sami.
  • Oprava pro výbavu umožňující automatické označování nepřátel
  • Tato aktualizaci přináší opravu pro vámi hlášené problémy s výbavou automatického označování nepřátel a tak nám prosím dejte vědět po vašich vytrvalých testech, zda-li je oprava skutečně trvalá!

Dále se pak DICE vyjádřilo k tomu, jak to bude v budoucnu s DLC Final Stand:

Dokončování DLC Final Stand

V nadcházejících dvou týdnech bude CTE tým pomáhat týmu pracujícímu na DLC Final Stand s dokončením tohoto DLC. To znamená, že většina běžně aktivních vývojářů pracujících na CTE nebude na CTE fóru, Redditu a podobně, tolik aktivní. Já osobně však budu a máte-li nějaké akutní dotazy, pište mi na Twitter účet: @tiggr_, jedná se pro mě o nejsnazší cestu jak vám odpovědět.

Nicméně stále budeme aktualizovat CTE verzi BF4 – se zaměřením na změny v týmové hře (Teamplay Initiative), jenž budou součástí DLC Final Stand. Některé aktualizace se nemusejí týkat týmové hry a to v případě, kdy je potřeba provést rozsáhlé testování položek, které jsou potřebné pro vydání FS.

Opět navštívíte DLC Final Stand před jeho vydáním

Za pár týdnů opět povolíme mapy z DLC Final Stand v CTE verzi Battlefieldu 4 a to na omezený čas, abychom otestovali mapy a stabilitu serverů. To znamená, že se budete moci podívat, co vše jsme díky vaší zpětné vazbě provedly a jak moc se mapy z FS vizuálně změnily za tu dobu, kdy jsme na nich pracovali! Je skutečně úžasné, jak výtvarní umělci dokázali vytvořit něco, co vypadá a hraje se tak skvěle!

Zdroj: Battlelog (CTE)

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , ,

3 komentáře

Napsat komentář