Seznamte se s novými třídami ve hře Star Wars Battlefront 2

Dnes uspokojíme i Star Wars fanoušky. Máme totiž pro Vás připravené představení všech 4 herních tříd z chystaného pokračování Star Wars Battlefront 2. Kromě toho pro Vás připravujeme detailně probrány statistiky každé jedné třídy. Za kterou byste si nejraději zahráli Vy? 🙂

Galaxie je ve válce a vy jste pozváni, abyste vedli jednotku ve hře Star Wars Battlefront 2. Každá třída přináší do týmu unikátní schopnosti. Sami osobě jsou silnými protivníky, avšak společně jsou smrtící zbraní. 

Jako každá třída posiluje tým? Pojďme se podívat:

Assault

Assault je rychlý s těžkým útokem na krátkou až střední vzdálenost, který se spoléhá na svou ohromnou palebnou sílu a mobilitu posouvat se dopředu. Exceluje při uzavírání nepřátel do úzkých a jejich následnému zničení. Pohybuje se směrem dopředu, kde obsazuje nepřátelské pozice a vytlačí nepřátele z cesty. Vytváří tak místo pro další třídy Heavy a Specialist, aby se přesunuly a poskytli útočnou podporu pro svůj tým.

Heavy

Někdy musíte zatlačit nepřátele potlačovací palbou, podržet linii poblíž „vlajky“ nebo si vynutit cestu přes úzkou chodbu. Díky vysoké odolnosti a vlastním štítem je Heavy vhodný pro útočení i bránění. Není tak rychlý jako ostatní třídy, avšak tento nedostatek si kompenzuje houževnatostí a silou. Třída Heavy zabere území a dominuje mu.

 

Officer

Hlavním úkolem třídy je posilovat své spojence. Používají silnou podporu pro okolních vojáků. Jsou tým pojivem, které drží tým pohromadě, přičemž využívají své schopnosti, aby pomohli všem okolo bojovat účinněji. Officer přímo ovlivňuje taktické situace tím, že používá silné automatizované zbraně (jako např. Blaster Turrets) na pokrytí otevřených ploch, uliček nebo udržení klíčových bodů. 

 

Specialist

Specialist je darebák bitevního pole. Na útočení využívá smrtící pasti, odhaluje útočnou strategii svým spoluhráčům a na nepřátele útočí z dálky. Tato třída je mimořádně užitečná na obranu a vytváření nového prostoru pro své spoluhráče tím, že eliminuje nepřátelské hrozby.

Abychom maximalizovali spolupráci, Star Wars Battlefront 2 umožní hráčům postavit se do „fronty“ a spawnout se spolu v 4-členných jednotkách. Každý respawn převezme hráče do základní (lobby) obrazovky, kde může rychle koordinovat spolu s čekajícími hráči při výběru své třídy, vylepšení, vozidla, hrdinu a následně se spawnout do hry spolu se svou jednotkou. 

Jak budete postupovat napříč hrou, neustále budete odměňován novými Star Cards, přístupem k nové výbavě a možnostem úpravy postavy. Star Cards jsou vázány na jednotlivou třídu a následují vás během tří filmových ér. Ve hře se nachází obrovské množství různých Star Cards modifikací. Jak budete postupovat a sbírat více karet, můžete neustále vylepšovat a objevovat svůj styl hry. 

Star Wars Battlefront 2 bude k dispozici již 17. listopadu/novembra. Vychutnejte si předčasný přístup a bonusový obsah díky předobjednávce hry. Také zůstaňte s námi i nadále, protože už zítra se dozvíte další informace.

Zdroj: ea.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář