Shrnutí akce EA PLAY 2017: Novinky ze světa Battlefieldu

Akce EA PLAY 2017 je již za námi a my máme pro Vás připraveny shrnutí toho nejdůležitějšího. Ano, je pravda, že posledních pár dní, jsme byli méně aktivní, avšak vše podstatné a důležité se dozvíte během tohoto víkendu. Proto se pohodlně usaďte a připravte se na lavinu informací. 🙂

Shrnutí Battlefield novinek 

Nový obsah. Každý měsíc. Po celé léto. Přesně takto by se daly shrnout všechny novinky z Battlefield světa. Během následujících měsíců se určitě nudit nebudete, protože DICE si pro nás připravilo léto plné Battlefieldu!

 • Ke konci června/júna získají předplatitelé programu Battlefield 1 Premium a majitelé herního rozšíření Battlefield 1 They Shall Not Pass přístup k mapě Nivelle Nights, kterou bude krátce nato v červenci/júli následovat mapa Prise de Tahure.
 • Spolu s vydáním mapy Prise de Tahure zahájíme zkušební přístup Premium (Premium Trial). V době aktivního zkušebního přístupu Premium budou mít všichni hráči možnost hrát na mapách vyhrazených pro předplatitele programu Battlefield 1 Premium Pass. Až do startu veletrhu Gamescom potom budou aktivní i Premium Friends. Funkce Premium Friends umožňuje předplatitelům Premium pozvat na nové mapy ty spoluhráče, kteří k nim běžně nemají přístup.
 • Battlefield 1 In the Name of the Tsar – zatím nejrozsáhlejší herní rozšíření pro Battlefield – vyjde už v září/septembri (více informací ZDE)
 • Třetí herní rozšíření Turning Tides vyjde v prosinci/decembri 2017 a na začátek roku je naplánovaný přídavek Apocalypse.
 • Na srpnový/augustový Gamescom máme připraveny fantastické novinky ohledně hraní na soutěžní úrovni a doufáme, že radost z této zprávy s námi bude sdílet všech 20 milionů hráčů Battlefieldu 1.
 • Blíží se start CTE (komunitního testovacího prostředí) na konzolích. CTE je platforma, kde nám hráči Battlefieldu 1 pomáhají s testováním nových herních funkcí, změn/vylepšení obsahu a prvků, které prozatím nejsou (a možná nikdy nebudou) připravené k oficiálnímu vydání.

Zdroj: battlefield.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

2 komentáře

 • Vokurka napsal:

  Uvítal bych kdyby si alespoň premium hráči mohli najít servery kde budou v rotaci veškerý mapy dohromady ne jak je to doposud že to je oddělený. Uvítal bych kdyby konečně začli naslouchat komunitě čímž se pořád dokola ohánějí a ne jentěm pár ubrečenejm trubkám na reditu co netrefí vrata od stodoly takže se vše nerfuje a zlehčuje.
  Pokud chtějí mít nějaké „hraní na soutěžní úrovni“ tak nelze chcípat za rohem, bayonet charge je stále ve strašným stavu, AntiAir a damage plus dostřel kopilotů v letadlech je k smíchu. S letadlama někdy nejde pohybovat (náhodně se nastavuje citlivost myši) ….
  Já vim, že pořád brečim dokola ale jednu hru už měli odladěnou (BF4) stačilo jen retexturovat dodělat nový modely a inkasovat prachy od spokojených hráčů … neee oni to doprčic staví celý znova takže zas bude trvat několik let než to bude hratelný bez nervů
  Smutný je, že jsem velký naděje vkládal do novýho CoD ale když sem viděl ten koridor tak mě přešla chuť 🙁

 • RomanZ-CZ RomanZ-CZ napsal:

  jj taky me sklamal ten koridor CoD ww2 jsou to idioti co dodat 🙂

Napsat komentář