Směska informací – BF3 má o 700% předobjednávek více než mělo BC2, BF2142 na Steamu

Abychom tu neměli úplné sucho po informacích, tak se dozvídáme z tiskové zprávy EA, ohledně jejich prvního čtvrtletí pro rok 2011, že předobjednávek pro Battlefield 3 je už nyní více o 700% než mělo BFBC2 minulý rok. V této zprávě také stojí, že BFBC2 se do dnes prodalo přes 7 miliónů kusů, včetně digitální distribuce.

Další informace se týká Battlefieldu 2142, který vyšel v roce 2006. Skrze producentova společníka v DICE, Barriemu Tingleovi (aka Bazajaytee) se dozvídáme, že by měl být brzy dostupný přes digitální distribuce jako Steam, Direct2Drive apod. Kdy přesně to není jisté, ale mělo by to být v nejbližší době. Zároveň i pro uživatele MACů by měl být dostupný ve verzi 1.51, avšak ani zde není stanovené datum kdy to bude. Dále informuje, že kódy z EA Store a DVD nebudou kompatibilní se Steamem, takže si jej tam nebudete moci aktivovat a stahovat.

Nakonec ještě Barrie odpovídal na některé otázky uživatelů, ve kterých zmínil, že se oženil (k tomu mu samozřejmě gratuluji!) a také že měl spoustu práce s BF2 a BF2142 ohledně digitální distribuce. No a abych o tom nepsal jen tak, zmínil i že pracoval na plánech pro spuštění Battlefieldu 3 a poskytovatelích serverů. Což nám tedy už s docela slušnou jistotou potvrzuje styl serverů jako tomu bylo u BFBC2.

Zdroj: Planet Battlefield, Bazajaytee blog 1, 2

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

5 komentářů

Napsat komentář