Souhrn informací o Battlefieldu 4 z různých rozhovorů

V průběhu několika posledních dní se na internetu objevila hromada rozhovorů s různými členy studia DICE. Protože překlad jednotlivých rozhovorů by zabral spoustu času, rozhodl jsem se pro Vás sepsat souhrn toho nejzajímavějšího a nejdůležitějšího.

  • Battlefield 4 bude mít různé mapy ve smyslu designu. Například v Obléhání Šanghaje nejdou ničit všechny budovy kvůli designu, protože by to prostě nebylo ono. Avšak v jiných mapách budeme mít možnosti ničit skoro vše co se nám zamane.
  • Podle DICE jsou 4 herní třídy dostatečné a v budoucnu se toto číslo asi měnit nebude. Díky BF3 zjistili, že mají všechny skoro stejné procentuální využití.
  • Singleplayer Battlefield 4 nám má přinést zábavný zážitek plný emocí, prvků z multiplayeru a také určitých možností rozhodování, avšak nemá to být offline multiplayer.
  • Singleplayer nebude úplným tutoriálem pro multiplayer, protože Battlefield 4 bude mít speciální tutoriály (offline mapy) pro hráče, kteří se chtějí naučit létat, střelbu z odemčených zbraní apod.
  • V budoucnu se možná dočkáme i hratelných ženských postav. Je to zatím ale jen myšlenka.
  • Majitelé Battlefield 4 Premium budou dostávat různý obsah pro hru každý týden. Tento obsah by mohl zahrnovat i nové mapy a herní režimy.
  • Battlefield 4 Beta byl kód hry starý asi 2 měsíce pro konzole a týden pro PC. Avšak šlo o úplně jinou větev kódu, než je plná verze hry (podobně na tom byly speciální verze na E3 a Gamescomu). Většina problémů co hráči v Betě zažili tak již byla dříve v plné verzi hry opravena.
  • Aktuální SKILL systém je nyní vytvořen přímo DICE, nejedná se o systém z šachů (ELO) jako tomu bylo v BF3. Jak přesně se počítá není známo, ale je založen na počtu bodů a Vašem herním výkonu v jednom kole.

Zdroj: EDGE-Online, NZGamer, PixelEnemy, GameIndustry, OXM,

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , ,

25 komentářů

Napsat komentář