Souhrn týdne

Týden nám končí a jelikož se toho událo za posledních 7 dní až až, máme tu pro vás menší souhrn, co vše se událo. A začneme pěkně chronologicky.


28.2. 2011


Český internetový obchod GameLeader vytvořil speciální cenu pro předobjednávky hry Battlefield 3 včetně Limitované Edice. Ceny stanovil takto:

Přinesli jsme vám zajímavý rozhovor se zvukovým režisérem v DICE, Stefanem Strandbergem od Gameinformeru. Samozřejmě s CZ titulky.

Francouzský časopis PC Jeux přišel jako další s novými informacemi o chystaném Battlefieldu 3. Souhrn těchto informací naleznete ZDE.


1.3. 2011

Gameinformer uvolnil další videa, tentokrát jde o 3 rozhovory týkající se technologii pohánějící Battlefield 3, a tou není nic jiného než Frostbite 2. Rozhovory můžete shlédnout v původním příspěvku ZDE.


2.3. 2011

Po informačním embargu spatřuje světlo světa konečně další video trailer. A je na co koukat. A také DICE uvolnilo 3 snímky ze hry ve vysokém rozlišení.

Tři pořádné screeny z Battlefieldu 3:

10079_1 10079_2 10079_3

Spoustu zahraničních serverů začalo uveřejňovat svoje dojmy z Battlefieldu 3. Celý seznam najdete ZDE.


3.3. 2011

Server GameSpawn připravil detailní rozbor posledního traileru BF3, a my jsme ho pro Vás otitulkovaly.

Battlefield P4F otevřená BETA startuje už 4. dubna. Pro vlastníky některého dílu Bad Company nebo Battlefield 1943 bude tato beta přístupná již od 31. března.

Český server Eurgamer přichází s dojmy z GDC a to pěkně v rodném jazyce. Celý rozbor naleznete na stránkách Eurogameru.

Také jsme vám přinesli přeložený článek oficiálního BF blogu, kde se herní designér Colin M. Clarke rozpovídá o RPG systému v této hře. Článek naleznete ZDE.

Dále jsme připravily kontaktní formulář, díky kterému nás můžete upozornit na důležité novinky, které jsme přehlédli. Na tento formulář se dostane jednoduše i kliknutím na text „INFORMUJ NÁS!“ nad Shoutboxem.


4.3. 2011

Italský server Multiplayer.it vypustil na internet nahrávku z GDC prezentace Battlefieldu 3. Nahrávka sice byla okamžitě z jejich webu stažena, ale i tak se stihla po internetu rozšířit. Můžete v ní vidět druhou část prvního traileru, který byl uvolněn 2.3. 2011 a jenž by se k nám měla oficiálně dostat až 16.3. 2011. A také v ní můžete vidět v pohybu možnosti osvětlení, které nabízí Frostbite 2, aneb denní cyklus v Battlefieldu 3.


5.3. 2011

Web PC Gamer přišel se zajímavým článkem, kde se DICE vyjadřuje na téma „skomírajícího hraní na PC“ a také omlouvá, že nedokázalo BF:BC1 dostat na PC. Více si přečtete přímo v článku ZDE.


No a to by bylo pro tento týden od 28.2. 2011 do 6.3. 2011 vše 😉

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

5 komentářů

Napsat komentář