Soutěž o 1x litografii „Palác“ a 2x triko „Subway Zoom“ z DICE Store

Dnes jsem se konečně domluvil s provozovateli oficiálního obchodu DICE (DICE Store) a tak tu pro Vás máme, díky jejich sponzorství, soutěž o jednu litografii „Palác“ a dvě trika „Subway Zoom“, jejichž motiv zvítězil ve veřejném hlasování.

Soutěž probíhá ode dneška 2.5. 2012 do neděle 6.5. 2012 do 23:59. Vašim úkolem bude na e-mail „soutez@battlefield-3.cz“ zaslat správné odpovědi na následující tři otázky:

    1. Z jakých značek (brands) lze v DICE Store vybírat? (nápověda, jsou 3)
    2. Kolik hlasů získalo vítězné triko (motiv na triko) „Subway Zoom“ ve veřejném hlasování?
    3. Jaká společnost (její název) provozuje oficiální obchod DICE (DICE Store)?

Výherci budou náhodně vylosováni ze správných odpovědí. První vylosovaný získá litografii „Palác“ a další dva vylosovaní získají po jednom tričku „Subway Zoom“.

Poznámka k druhé otázce: Pokud čerpáte z původního zdroje, tak anketa není uzavřena a lze stále hlasovat (počet hlasů se mění) – to nevadí, zjištěný počet mi klidně v odpovědi zašlete. Zapsal jsem si hodnotu, která byla na startu soutěže a tak veškerá čísla v daném rozsahu do konce soutěže budu počítat.
DICE bohužel není schopné uzavřít skončené ankety a já si toho nevšiml. Kdyby něco nebylo jasné a nechtěli jste riskovat, klidně se mi ozvěte
 P.S.: Info z našich článků je v soutěži samozřejmě platné.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

25 komentářů

Napsat komentář