Soutěž o čtyři rozšiřující balíčky Battlefieldu 3

Už jsme tu dlouho neměli žádnou soutěž a tak jsme ve spolupráci s EA Czech (Battlefield CZ/SK) pro Vás přichystali další soutěž. Tentokrát budeme soutěžit o čtyři poslední rozšiřující balíčky pro Battlefield 3 na PC – jmenovitě Close Quarters, Armored Kill, Aftermath a End Game . Ale pozor, nebude to tak úplně jednoduché.

Za úkol totiž budete mít najít určité místo na mapě ze základních map Battlefieldu 3. Jaké místo budete muset najít je zobrazeno na obrázku níže. Nám pak můžete zaslat buďto screenshot přímo ze hry a nebo třeba nám popsat kde se toto místo nachází, je to na Vás. Pokuste se nalézt přesně dané místo, i když se z obrázku nepoznává nějak lehce. Pokud najdete podobné místo (s daným objektem), bude v případě nízké účasti také počítáno jako správná odpověď.

Své odpovědi posílejte na e-mailovou adresu: soutez@bf-blog.cz

Soutěž startuje dnes 8.5. 2013 a končí za týden 15.5. 2013 ve 23:59. Losovat výherce budeme následující den, tedy ve čtvrtek 16.5. 2013. Výhru si pak budete moci vybrat postupnou eliminační metodou, tedy až na posledního vylosovaného 🙂

  1. vylosovaný si bude moci vybrat ze všech 4 rozšiřujících balíčků
  2. vylosovaný si bude moci vybrat již jen ze 3 rozšiřujících balíčku
  3. vylosovaný si bude moci vybrat pak jen ze 2 rozšiřujících balíčků
  4. vylosovaný získá ten balíček, který na něj zbude 🙂

Hledané místo (mířidlo zbraně nehraje roli):

bf3-soutezni-obrazek-hledej

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , ,

17 komentářů

Napsat komentář