Soutěžte s námi a vyhrajte plakát s motivem Battlefield 3!

S otevřenou Betou pro Battlefield 3, kdy do ní mají přístup už všichni (tedy samozřejmě v ideálním případě), tu pro Vás máme soutěž o 4 plakáty s motivem Battlefield 3. Abyste se mohli zúčastnit je potřeba Betu mít a samozřejmě ji i hrát, protože půjde o hledání na mapě Operation Métro.

Vašim úkolem bude najít pozici/objekt na mapě, kde se tento kousek obrázku nachází a poslat nám screenshot/fotku tohoto celého místa/objektu (i s okolím). Screenshot/fotku můžete zasílat na náš email – soutez@bad-company2.cz, případně v emailu poslat jen odkaz na některou z webových služeb, kde lze obrázek uložit (např.: www.imagehosting.cz, www.imageshack.us, www.tinypic.com apod.).

Následně vylosujeme čtyři z Vás, kteří toto místo najdou a ti získají plakát s motivem Battlefield 3 o velikosti A2. Soutěž končí příští týden ve čtvrtek 6.10. 2011 ve 12:00. Výherci budou vylosováni následující den, tedy v pátek 7.10. 2011, odpoledne.

Obrázek podle kterého máte hledat tajné místo/objekt je tento:

Pokud nevíte jak udělat screenshot, můžete postupovat následovně (pokud nechcete používat nějaký další program jako Fraps apod.) – návod pro začátečníky:

  • Najděte v Betě Battlefieldu 3 místo/objekt na mapě Operation Métro, který hledáme a stoupněte si tak, aby tam bylo vidět jak ono místo/objekt, tak i jeho okolí.
  • Zobrazte si hru v okně, namísto přes celou obrazovku – zmáčkněte klávesovou zkratku levý ALT + Enter, hra se Vám objeví v okně (nebude přes celou obrazovku).
  • Nyní je potřeba vyscreenovat hru – to provedete zmáčknutím klávesové zkratky ALT + PrintScreen.
  • Spusťte si program Malování a zmáčkněte klávesovou zkratku CTRL+V – tím se Vám váš obrázek vloží do tohoto programu.
  • Následně obrázek uložte – stačí formát JPEG, a pošlete na náš email.

Pokud hrajete Battlefield 3 Beta na konzoli, můžete udělat i fotografii Vašeho monitoru/televize namísto screenshotu a tu nám následně zaslat na email.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

14 komentářů

Napsat komentář