(SPOILER) Odhalená část příběhu Battlefieldu Hardline

Pro pár dny se na stránce „polygon.com“ objevil článek, který odhaluje část příběhu z nového singleplayeru v Battlefieldu Hardline. Proto pokud si nechcete zkazit zážitek z hraní možnými spoilery, tak tento článek raději vynechte. ;)

Battlefield Hardline 1 WM

Celý příběh se bude točit kolem policajta „Nicka“, který v úvodu bude bojovat proti zločineckému „bossovi“ Roark. V tomto okamžiku nastane zvrat ve hře a hlavní hrdina bude neprávem odsouzen a poslán do vězení. Vaším úkolem bude se dostat z vězení ven a napravit si reputaci. Tím zjistíme jaká je „tenká linie“ mezi hlavní postavou a zločinci.

„Začínáme s příběhem dvou dobrých policistů, který jeden z nich se chce předvést, ale nakonec se však všechno obrátí a jsou posláni do vězení, kde se stanou zločinci. Budou si muset vybojovat cestu ven. „Vysvětlila spisovatelka Wendy Calhoun , která také prozradila, že psaní příběhu Battlefieldu Hardline je v dobrém smyslu odlišné od běžného psaní.

Nakonec kreativní ředitel “ Ian Milh „řekl, že odklad je opravdovým požehnáním, protože mají více času na vylepšení hry.

„Hry budou vycházet stále, avšak my máme jen jednu možnost na to, abychom vydali skvělou hru.“

Nový Battlefield Hardline by měl vyjít začátkem příštího roku 2015 pro všechny dostupné platformy (PC, Xbox One, Xbox 360, Playstation 3, Playstation 4).

Tak co, těšíte se na Hardline a policejní tématiku? ;)

Zdroj: polygon.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , ,

8 komentářů

Napsat komentář