Spouštíme vlastní obchod s hrami digitální distribuce

Od dnešního dne můžete nakupovat CD klíče her digitální distribuce také u nás. Poprvé od začátku fungování tohoto projektu (BC2, BF3), kdy jsme propagovali různé obchody, spouštíme vlastní obchod s hrami převážně pro PC. Obchod bude nabízet pouze licenční klíče ke hrám digitální distribuce, což znamená že nabízíme pouze doručení licenčních klíčů skrze email, nikoliv krabičky.

Veškeré nabízené CD klíče jsou skladem a jsou doručovány automaticky ihned po zaplacení. Pokud tedy zakoupíte a zaplatíte hru skrze platební brány PayPal (platby platební kartou nebo přes PayPal) nebo GoPay (platby platební kartou, bankovními převody různých bank), licenční klíč vám přijde okamžitě po zaplacení.

I když víme že je v tomto oboru konkurence velká a konkurovat rádoby českým obchodům se sídlem v Hong Kongu nebo Panamě je těžké, přesto jsme se rozhodli tento obchod s CD klíči spustit. Nemáme ani v úmyslu vám vtloukat do hlavy jak jsme levní nebo dobří, porovnat ceny si může každý sám.

Berte tedy tento obchod jako službu navíc, kterou chceme dát vám hráčům.

Co se týče samotného webu a jeho konceptu, nic se nemění. Obchod je od blogu oddělený a maximálně se na webu setkáte s nějakou reklamou, která ale byla na webu vždy.

Doufáme že se tímto krokem nikoho nedotkneme a že si časem najde cestu do vašich srdcí (a peněženek 😀 ), pokud se tak nestane rozhodně nad nikým nezanevřeme. Od tohoto kroku si také slibujeme větší rozvoj webu, větší pořádání akcí a soutěží.

Obchod naleznete ZDE

 Váš BF-Blog tím

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , ,

22 komentářů

Napsat komentář