Staň se redaktorem webu

Víte o nějakém článku nebo máte novinku, o které by jste se chtěli s ostatními podělit? Kdokoliv registrovaný na tomto webu může psát novinky a zajímavosti přímo do systému.

Mám tu podrobný návod, jak vytvořit a publikovat příspěvek. Upozorňuji ale, že veškeré příspěvky musí schválit administrátor, ještě před tím, než se stanou viditelnými.

1. Musíte se zaregistrovat a přejít do administrace účtu:

2. Klikněte na vytvoření příspěvku

3. Zadejte nadpis příspěvku. Tělo příspěvku můžete editovat a vytvářet stejně jako ve wordu, pomocí formátovacích tlačítek. Pokud chcete a vyznáte se, můžete přepnout do HTML editace a vytvořit tak HTML stránku. Jak bude vypadat text, který jste vytvořili, se můžete podívat pomocí tlačítka náhled.

4. Tak aby se zobrazil náhledový obrázek stránky (který se zobrazuje pouze na hlavní stránce), je potřeba ho přiřadit. K tomu slouží ikona – přidat náhledový obrázek. Obrázek nahrejte z umístění ve vašem počítači a zvolte možnost  „použít jako náhledový obrázek“, pokud chcete aby se obrázek zobrazoval i v příspěvku, klikněte na ikonu „vložit do příspěvku“ (vždy postupujte v tomto pořadí, ne naopak).

Přidání jiných obrázků do příspěvku je omezené. Přidávat však můžete obrázek pomocí linku (obrázek se nenahraje na sever), buď ručně, přes HTML odkazy, nebo v editoru. Jednoduše si někde na webu najdete obrázek který chcete přidat a přetáhnete ho do editoru. Obrázek se zde zobrazí, klikem na něj se objeví možnost další editace obrázku, jak velikost, tak i další úpravy.

5. Jakmile máte příspěvek hotov, klikněte na tlačítko „publikovat“. Příspěvek se pošle do systému na schválení administrátorem.

Takto lze přidávat i Klany do klanbáze. V podstatě máte neomezenou možnost jak prezentovat svůj Klan. Tato prezentace je jen na vás. Čím lepší prezentace, tím lépe pro vás.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář