Staňte se legendou v Battlefieldu Hardline!

Chcete se stát skutečnou legen – počkejte si – dou? Legendou? Již brzy budete moct. Legendární status je příležitostí zařadit se mezi opravdovou elitu Battlefieldu Hardline. Pochlubte se ostatním, s kým mají tu čest, a ukažte svůj zápal pro Battlefield Hardline – pouze ti nejodhodlanější získají odměnu v podobě legendární úrovně (poznámka: přístup k této novince je podmíněn vlastnictvím rozšíření Battlefield Hardline: Robbery).

featuredImage.img

Jakmile se stanete legendou, přijdete o veškerý postup týkající se odemykatelných položek včetně zbraní, vybavení a příslušenství (dokonce i těch získaných z battlepacků). Některé předměty vám však zůstanou, například emblémy, odznaky, kamufláže, neotevřené battlepacky či zbraně za předobjednávku a z urychlovacích balíčků. Na oplátku se budete moct pochlubit působivým statusem na své killcard a na výsledkové listině, která je k zobrazení během hry a po skončení každého kola. Z důvodu zachování férovosti (ne každý může obětovat hraní stejnou porci času) jsou výhody plynoucí z legendární úrovně povětšinou kosmetického významu. Neexistuje však lepší způsob, jak dát na vědomí, že patříte v Battlefieldu Hardline ke špičce.

Legendární status 15 úrovní. K jejich kompletnímu získání bude potenciálně potřeba stovek hodin hraní. Abychom vám nepatrně pomohli s vyděláváním herní hotovosti, s každou legendární úrovní získáte malý bonus k veškerým výdělkům. To znamená, že s každou úrovní budete vydělávat víc peněz (ale ne moc).

Hodně štěstí! Myslíte, že se stanete prvním hráčem, který se dostane až na samotný vrchol? Schválně kolik z vás se bude pyšnit titulem legendy!

Převzato zo stránky battlefield.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , ,

2 komentáře

Napsat komentář