Star Wars Battlefront 2: 5 věcí, které Vám mohli ujít během EA PLAY 2017

Celý minulý týden se točil kolem nových her, nadupaných trailerů a nově oznámených titulů. Výjimkou není ani Star Wars Battlefront 2, který nám představil úžasný trailer a kopec nových herních záběrů. Během toho, však byly zveřejněny také další informace, které Vám mohli ve víru videí a novinek uniknout. Proto si v dnešním článku shrneme 5 nejdůležitějších novinek, které se udály během minulého týdne. 🙂

1) Váš hrdina (a třídy) porostou spolu s vámi

Čtyři nové třídy zažijí debut v Star Wars Battlefront 2, přičemž každá z nich přináší unikátní schopnosti pro tým. Assault vojáci jdou přes střed bitvy, zatímco obrněný Heavy vojáci drží bojové linie. Officer třída shromažďuje spojence, zatímco tichý Specialist vojáci zasahují nepřátele z dálky. Ve hře máte možnost ovládat každou jednu z těchto tříd, vyšperkovat své dovednosti, vylepšit si zbraně díky přídavkům a využít jedinečné modifikovatelné schopnosti. 

Troopers (vojáci) a Hrdinové jsou plně upravitelný díky zcela novému a úplně propracovanému systému Star Card. Na vaší cestě napříč Star Wars Battlefront 2 budete neustále získávat a vytvářet si nové Star Cards, čímž otevřete obrovské množství způsobů jak si vylepšit své schopnosti. S každým vítězstvím se přiblížíte k odemknutí větší síly pro Vaše oblíbené třídy, hrdiny a hvězdné vozidla.  

2) Zvýšená možnost výběru a celková hloubka hry díky Battle Points

Řízení vozidla nebo ovládání hrdiny je propojeno s celkem novým systémem: Battle Points (Bojové body). Vše co děláte, abyste pomohli svému týmu Vám v multiplayeru získává Battle Points. Tyto body můžete využít v spawnovací obrazovce k odemčení oblíbených hrdinů, vozidel nebo vylepšených postav. Díky Battle Points neustále balancujete na hraně rizika a zisku. Ušetříte je, abyste si odemkli silné hrdiny nebo jich utratíte častěji k získání rychlých odměn? 

Každá z těchto nových tříd, vozidel, vylepšených posil a hrdinů má speciální účel v týmu. Vždy když se v objeví, hráči se spawnou spolu v nové 4-členné vlně. Hráči přímo vidí jednotlivé třídy svých spoluhráčů, což jim umožňuje lépe koordinovat jejich rozhodnutí při výběru. Vidíte, že dva vaši spoluhráči si vybrali třídu Officer? Zřejmě byste si měli vybrat třídu Specialist, abyste vytvořili soudržnější jednotku. Jakmile se spawnete, tímto dočasným družstvům se bude dařit lépe, pokud se budou držet pohromadě. 

3) Přicházejí vylepšené posily

Už jste se dozvěděli o hrdinech a vojácích, avšak zajímat by Vás měly i nové posily, které představují zcela novou herní funkci v Star Wars Battlefront 2. Posily jsou unikátní Star Wars jednotky, které přinášejí nové schopnosti do multiplayerových bitev.

Kombinace mezi vojáky a hrdiny má mimořádně výjimečné schopnosti. Na mapě Theed jsme se setkali s B2 Super Battle Droid a klonem Jumptrooper. Jakmile se přiblížíme k datu vydání, poznáte další a další jednotky. 

4) Zažijte bitvy všech tří ér 

Návštěvníci, kteří přišli na akci EA PLAY zažili multiplayerovou bitvu na mapě Theed mezi separatistickými bojovými Droidmi a skupinovou klonů, který obhajují královský palác. Prequel-éra je pouze náhled na jednu z mnoha epických Star Wars momentů. Jak nám naznačil trailer, bojovat budete moci napříč třemi filmovými Star Wars érami. Rey a Kylo Ren zkříží světelné meče na základně Starkiller, Wookiee bojovníci si zakřičí nad vodami planety Kashyyyk a smrtící vojáci zaútočí na základnu rebelů v džungli na planetě Yavin 4. 

Z každé éry se dozvíte mnohem více už v nejbližších měsících, ale připravte se na ikonické hrdiny, speciální posily a pilotování různých vozidel na oblíbených planetách z prequel, originální trilogie a filmu Star Wars: The Force Awakens.

5) Začínáme Sezónou 1 v prosinci/decembri, veškerý obsah po vydání hry bude ZDARMA

Také máme pro Vás velkou novinku týkající se obsahu po vydání hry. Veškerý obsah od hrdinů, map, zbraní a vozidel bude zdarma každému, kdo hraje Star Wars Battlefront 2. Začínáme Star Wars: The Last Jedi sezónou, která přijde již tento prosinec/december, kdy budou mít všichni hráči přístup k postavám Finn, Kapitán Phasma, nové planetě Craiul a mnoho dalšího. 

Star Wars Battlefront 2 bude dostupný 17. listopadu/novembru pro PlayStation 4, Xbox One a Origin na PC. Zůstaňte s námi a už brzy se dozvíte mnohem více informací. 

Zdroj: ea.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , , , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář