Star Wars Battlefront 2: 5 věcí, které Vám mohli uniknout během Gamescomu 2017

Gamescom 2017 je již za námi a Star Wars Battlefront 2 nám představil tunu nových věcí. Níže se podíváme na 5 zásadních věcí, které vám mohly během této akce uniknout.

1) Předělané Starfighter prvky

Vývojáři z Criterion mají více než dekádu zkušenosti ze závodních her, kdy ve spojení z DICE se proto rozhodli vylepšit zážitek z vozidel v Star Wars Battlefront 2, což zahrnuje kopec kopec vesmírných lodí ve hře. Předělaná schéma ovládání je intuitivní, což umožní hráčům rychle objevit neobyčejné kousky, které nabízí každá loď. Starfightery se dokáží pohybovat a manévrovat v obrovské rychlosti přes orbitální stanici a prudce změnit směr, aby se vyhnuli torpédům. 

2) Starfighter třídy dělají velký rozdíl

Ne všechny třídy jsou vytvořeny stejně. Ať už hrajete jako za rebela Aliance, Separatistů nebo První Rád, neustále budete mít k dispozici 3 odlišné třídy, ze kterých si budete moci vybírat Starfighter. Využít tak můžete rychle no křehké stíhačky, manévrovatelné silně ozbrojené Fightery nebo pomalé ničivé bombardéry.

3) Díky „Hero Ship“ si zahřejete za ikonické plavidla 

Využitím Battle Points získaných ve vesmírných bitvách, dostanete možnost pilotovat speciální plavidla hrdinů jako Millennium Falcon, Scimitar, Black T-70 X-wing a mnoho dalších. Tyto lodě jsou silné a využívají speciální schopnosti, aby získali extra výhodu v bitvách. 

4) Starfighter lodě jsou upravitelné

Díky Star Card si můžete upravit schopnosti jednotlivých Starfighterů nebo plavidel hrdinů (Hero Ship). Jak si budete postupně odemykat nové Star Cards, otevřou se Vám nové možnosti jak si vylepšit vaši oblíbenou loď.

5) Vesmírný bitvy se nyní více podobají Star Wars

Dvě družstva, které proti sobě bojují v Starfighter plavidlech v herním režimu Starfighter Assault je pouze jedna část příběhu. Jakmile se hráči dostali na mapu Fondor: Imperial Shipyard museli kromě hráčům naproti čelit i botům, který ovládali bombardéry, TIE Fighter, mocné hlavní lodě, statické zbraně a masivní MC80 Liberty Star Cruiser. Zvuky střelby, záře planety v dálce, ohromující hluk Starfighterů a neustále se zvyšující napětí je zkombinováno, abychom vytvořili zážitek, který se zařadí mezi ikonické momenty Star Wars. Vyzkoušet si to můžete už v listopadu/novembri v režimu Starfighter Assault ve všech třech filmových érách. 

Avšak to je jen začátek, Star Wars Battlefront 2 nabízí mnohem více a pokud si před-objednáte hru získáte exkluzivní 3-denní přístup do BETY na PlayStation 4, Xbox One a Origin na PC. Ať Vás síla provází.

Zdroj: ea.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář