Star Wars Battlefront 2 Otázky a odpovědi

Od oficiálního představení Star Wars Battlefront 2 už uběhlo pár týdnů. Spolu se samotným trailerem, který sklidil skvělé ohlasy se objevily i první otázky ohledně singleplayerové a multiplayerové části. Na pár z nich už známe i oficiální odpovědi.

Otázky a odpovědi

Otázka: Budu hrát v singleplayeru za Impérium?

  • Odpověď: Ano. Příběh v Star Wars Battlefront 2 začíná na Endoru poté, co bylo poraženo Impérium. Vžijete se do role loajálního Imperiálního patriota, který se usiluje zachránit zbytky Impéria. Velitelka Iden Versio a její vojáci z Inferno družstva patří k elitním vojákům Impéria. Vaše mise spolu s Iden a její společností Vás povedou přes různé bitvy, obrovské boje a dramatické setkání odehrávající se na různých světech. Idenova odysea se rozprostírá přes 2 Star Wars éry, kdy je svědkem zhroucení Impéria a znovuzrození Prvního řádu (First Order). Samotný příběh však obsahuje mnohem více. V singleplayeru budete mít možnost se setkat s ikonickými hrdiny Star Wars univerza a převzít nad nimi kontrolu jakmile se jejich cesty zkříží spolu s Inferno družstvem.

Otázka: Bude Star Wars Battlefront 2 větší? O kolik?

  • Odpověď: Kromě zcela nové kampaně, má multiplayer v Star Wars Battlefront 2 ze všeho mnohem více. Více hrdinů, více vozidel, více ér, více bojišť, více možnosti úprav a samozřejmě i více odemykatelných položek a postupu. Nicméně je to jen začátek, protože Star Wars galaxie je dostatečně bohatá na to, aby Vás udržela ponořených ve hře na velmi, velmi dlouhou dobu.

Otázka: Jaké to je hrát za troopera v Star Wars Battlefront 2?

  • Odpověď: Boj za vojáky a troopery v Star Wars Battlefront 2 je založen na třídách s úplně novým postupem. Při hraní za jednotlivou třídu budete získávat vylepšení a odemykat si nové schopnosti. Navíc jak postoupíte v zkušenostech odemkne se Vám přístup k novým zbraňovým doplňkům, speciálním vylepšením, které Vám umožní upravit si arzenál přesně podle vašich představ. Více rozebereme už na akcií EA PLAY, ovšem ujišťujeme Vás, že je to mnohem hlubší a větší než jste měli možnost zažít v první hře.

Otázka: Všechny 3 éry? Jak to funguje?

  • Odpověď: Multiplayerový prvek v Star Wars Battlefront 2 zahrnuje planety, lokace, hrdiny, vozidla a zbraně ze Star Wars Prequel, Originální trilogie a nové éry. Vojáci budou odpovídat estetice jejich příslušného období spolu s Battledroidami na Theede, Snowtroopery na planetě Hoth atd. Pro vás, kteří chtějí zažít sny v podobě bitev mezi největšími ikonickými Star Wars hrdninami, některé módy budou podporovat křížení jednotlivých ér, což Vám umožní nastavit boje mezi známými tvářemi z různých období. Chcete vidět bojovat Yodu proti Kylo Renovi? Můžete to tak udělat, je to jen na Vás.

Další otázky a odpovědi nás čekají už na akcií EA PLAY, kde se dozvíme nové informace a uvidíme první herní záběry. 🙂

Zdroj: ea.com