Star Wars Battlefront 2: Představujeme Vám Inferno Squad

V nejnovějším pokračování hry Star Wars Battlefront se v singleplayerové kampani vžijeme do role Iden Versio. Jde o velitelku elitního družstva Inferno (Inferno Squad), které sestává z těch nejlepších imperiálních vojáků. Více o nástrahách, které Vás čekají po zničení Hvězdný Smrti se dozvíte níže. 🙂

Inferno Squad

Určitě víte, co se stalo v minulosti v galaxií daleko, daleko nad lesním měsícem Endoru. Když se strhla masivní bitva v okolí druhé Hvězdy Smrti povstalecký piloti proletěli přes nadstavbu bojové stanice a zničili nejmocnější zbraň Impéria. Aliance spolu se spojenci z Ewoku oslavovali vítězství, které se šířilo do dalekých koutů galaxie.

Avšak zničení Hvězdy Smrti nebyl konec války… Endor byl pouze začátek. Během tohoto násilného období plného nejistoty a zmatku se Inferno družstvo rozhodlo naplnit svůj osud a pomstít tak svého císaře.

Inferno družstvo je speciální operační tým Impéria, který jsou vytrénovaní jako smrtící hvězdní piloti a také jako elitní komando. Hluboce zavázán k pravidlům představuje Inferno družstvo štít proti chaotické hrozbě ze strany povstalecké Aliance. Útočí neočekávaně a bez strachu a pak znovu mizí v temných zákoutích vesmíru. Jakmile se příběh více otevře, budete doprovázet Inferno družstvo po poslední a zoufalé hodině Impéria.

Hlavní postava Iden Versio

Inferno družstvo křižuje galaxii na palubě Imperiálního Raider Corvusu a cestuje právě tam, kde jsou potřeba jejich rafinované dovednosti. Prostřednictvím příběhu v Star Wars Battlefront 2 se setkáte tváří tvář s jedněmi z nejznámějších hrdinů Nové Republiky… a také s některými z nejděsivějších agentů temné strany.

S ovládáním většiny hvězdných systémů, které procházejí umírajícím Impériem se Inferno družstvo snaží splnit poslední Císařovy příkazy, které za sebou zanechal. V tomto procesu musí učinit těžké rozhodnutí vzhledem k obrovským výzvám, které si nikdy nepředstavovali. I přes plovoucím pozůstatky Hvězdy Smrti stále věří v Impérium a vy se k ním připojíte už 17. listopadu/novembra na platformách Xbox One, PlayStation 4 a PC. 

Zdroj: ea.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář